Sinem Kobal Sonunda İtiraf Etti! Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal’ın Kızları Lalin Bakın Kime Benziyormuş?

Aleyna

Haberler

11 Nisan 2021

Sinem Kobal Sonunda İtiraf Etti! Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal’ın Kızları Lalin Bakın Kime Benziyormuş?

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti için ünlüler camiasının en sansasyondan uzak çifti diyebiliriz! Özel hayatlarından magazine malzeme vermeyi tercih etmeyen Sinem Kobal’ı ve Kenan İmirzalıoğlu’nu; yeni projeleri olmasa neredeyse hiç göremeyeceğiz. Son olarak Lalin doğduktan sonra hastane çıkışında görüntülenen Sinem Kobal, bugün yakın arkadaşı Burçin Terzioğlu ile birlikte kameralara yakalandı.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalioğlu

Sinem Kobal Kameralara Yakalandı!

Magazincilerin sorularına içtenlikle cevap veren Sinem Kobal; “Lalin en çok kime benziyor?” sorusunda oldukça zorlandı! 2016 yılında abartıdan uzak bir düğünle Kenan İmirzalıoğlu ile nikah masasına oturan Sinem Kobal’ı evlendikten sonra pek fazla projede göremedik. Fakat Instagram sağ olsun, Sinem Kobal’ın güzelliğinden mahrum kalmıyoruz.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalioğlu

Instagram hesabını aktif olarak kullanan güzel oyuncu 5 ay önce kızı Lalin’i dünyaya getirmiş olmasına rağmen fitliğiyle sosyal medyanın dikkatini çekmeyi başardı! Hamilelik kilolarından kısa sürede kurtulan Sinem Kobal; bugün muhabirlerle röportaj yaptığı sırada da güzelliğiyle herkesi büyüledi.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalioğlu

Yakın arkadaşı Burçin Terzioğlu’yla kameralara yakalanan Sinem Kobal’ın 2 milyon TL değerindeki arabası muhabirlerin dikkatinden kaçmadı. Güzel oyuncu; “Yeni aracınız hayırlı olsun, hediye mi?” sorusuna “Böyle bir arabaya ihtiyacımız vardı. Hediye değil” yanıtı verdi. Sonrasında ise muhabirlerle tatlı bir sohbete dalan Sinem Kobal, kızı Lalin hakkındaki soruları da açık yüreklilikle cevaplandırdı.

Sinem Kobal

Lalin En Çok Annesine Benziyormuş!

Güzel oyuncu; “Annelik nasıl geçiyor, Lalin nasıl?” sorusuna “Güzel geçiyor, her bebek melek zaten biliyorsunuz. Büyüyor bu yüzden çok keyifli. Çok güzel bir duygu, Allah isteyen herkese nasip etsin. Ben de şu an anneliğin tadını çıkartıyorum çok şükür. Bu zorlu günlerde de Lalin bizlere evde neşe kaynağı oluyor.” diyerek memnuniyetini dile getirdi.

Ancak Sinem Kobal “Lalin kime benziyor?” sorusuna cevap vermekten kaçındı! Hatta bir ara topu Burçin Terzioğlu’na attı ama muhabirleri kırmadı ve Lalin’in kendisine benzediğini anlattı; “Kenan söylemişti, ‘annesine benziyor ama içinden bir Kenan bakıyor’ diye. Bence de öyle daha, 5 buçuk aylık ama bana benziyor bence.”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz