Hafta İçi Stüdyoda Survivor’ı Yaşayan Esra Erol Hafta Sonunda da Çocukları İçin Kendi Bahçe “Survivor”ını Yaptı!

Aleyna

Haberler

11 Nisan 2021

Hafta İçi Stüdyoda Survivor’ı Yaşayan Esra Erol Hafta Sonunda da Çocukları İçin Kendi Bahçe “Survivor”ını Yaptı!

ATV’nin reyting rekortmeni sunucusu Esra Erol, hafta içi her gün stüdyoda zorlu bir sınav veriyor! Birbirinden absürt vakalarla ve kişilerle uğraşmak zorunda kalan Esra Erol’u sabrı için kutlamak gerekiyor. Bizler bile ekran karşısında sinirden saç baş yolarken; canlı yayındaki konuklarına empatiyle yaklaşan güzel sunucu herkesin derdini anlamaya ve çözmeye çalışıyor. Bu anlamda her gün ATV’de “Survivor”ı yaşayan Esra Erol, hafta sonunda da çocukları için bahçede kendi Survivor parkurunu kurdu!

Esra Erol

Ekranların Vazgeçilmezi Oldu!

Uzun yıllardır ekranlarda görmeye alıştığımız Esra Erol, ilk olarak Flash TV’de evlilik programıyla sunuculuğa adım attı. Flash TV’nin başlattığı “evlilik programı” akımı yıllar boyunca kesintisiz olarak farklı kanallarda yayınlanmaya başladı. Esra Erol’un dışında Zuhal Topal, Songül Karlı ve Seda Sayan gibi ekranların sevilen simaları da evlilik programlarına başlamış olsa da; hiçbiri Esra Erol’un yerini dolduramadı.

Esra Erol

ATV ekranlarında ilk evlilik programına başladığı gün çalıştığı ekiple hala yoluna devam eden Esra Erol; Ali Özbir ile de canlı yayında nikah kıyarak bir ilke imza atmıştı. Evliliğini ve çocuklarının hamileliğini de ATV stüdyolarında seyircileriyle paylaşmaktan geri durmayan Esra Erol, ülkemizde evlilik programları yasaklanınca konseptini değiştirmek zorunda kaldı.

Esra Erol ve ailesi

Hafta İçi Stüdyoda Hafta Sonu Evde Survivor!

Son birkaç yıldır canlı yayında; kayıpları bulan ve evden kaçan kadınları aileleriyle kavuşturan Esra Erol; bu iş için biçilmiş kaftan! Sabrı ve empati yeteneği sayesinde birçok kişiye yardımcı olan güzel sunucu ara sıra zor anlar da yaşamıyor değil. Özellikle de bazı günler programa katılan kişiler ve yaşanılanlar hem stüdyodaki izleyicileri hem de ekran başındaki bizleri çıldırtmaya yetiyor.

Bu anlamda hafta içi her gün stüdyoda Survivor’ı yaşayan Esra Erol; hafta sonunda da çocukları Ali ve Ömer için evlerinin bahçesinde bir Survivor parkuru kurdu! Sokağa çıkma kısıtlamaları ve Koronavirüs pandemisi tam gaz devam ederken; Ali ve Ömer’in canı sıkılınca güzel sunucumuz da çocuklarının eğlencesi için böyle bir çözüm bulmuş!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz