Soral Kardeşlerin Nispet Savaşı: Bensu Soral Sabahlara Kadar Cam Tavanlar Setinde Çalışırken Kardeşi Hande Soral…

Aleyna

Haberler

1 Temmuz 2021

Soral Kardeşlerin Nispet Savaşı: Bensu Soral Sabahlara Kadar Cam Tavanlar Setinde Çalışırken Kardeşi Hande Soral…

Bir Zamanlar Çukurova’nın Ayla’sı Hande Soral ve Cam Tavanlar’ın Leyla’sı Bensu Soral’ın kardeş olduğunu bilmeyenimiz yoktur. Birbirinden ünlü Soral Kardeşlerin sosyal medya hesaplarını takip edenler iki kardeşin de büyüleyici güzelliğine şahit olmuştur.

Seyirci Olarak Girip Oyuncu Olarak Çıktı

Hande Soral’ın ekranlarla tanışma hikayesi oldukça ilginç! Tolga Çevik’in sunduğu ve oynadığı Komedi Dükkanı’nı izlemeye giden Hande Soral, Tolga Çevik’in sahneye bir seyirci istemesi üzerine sahneye çıktı. Oyun içerisinde 5 dakika yer alacakken, enerjisi ile seyirciyi büyüleyen Hande Soral tam 45 dakika sahnede kaldı.

blank

Program biter bitmez yapımcı Hande Soral’ı yanına davet ederek oyunculuk yapmak isteyip istemediğini sordu. Bu soruyu ‘Evet’ şeklinde cevaplayan Hande Soral’ın o gün hayatı değişti ve güzel oyuncu kısa bir süre sonra Küçük Kadınlar dizisinde başrol oyuncusu oldu.

Bensu Handenin Desteği ile Oyuncu Oldu

blank

Bensu Soral’ın televizyonla tanışması ise ablası Hande Soral sayesinde oldu. Onun desteği ile ilk kez Yol Ayrımı adlı dizide yardımcı karakter olarak rol alan Bensu Soral, ilk başrol deneyimizi Tatlı Küçük Yalancılar ile yaşadı. Ardından İçerde isimli dizide Aras Bulut İynemli ve Çağatay Ulusoy ile birlikte yer alan Bensu Soral, yardımcı rolde olmasına rağmen en çok bu dizi ile tanındı.

blank

İçerde’den sonra bir süre televizyona ara vererek reklam ve sinema projelerini değerlendiren Bensu Soral, geçtiğimiz aylarda Cam Tavanlar ile ekranlara geri döndü. Başrollerini Kubilay Aka ile paylaştığı dizi dün akşam 4. bölümü ile ekrana geldi.

Nispet Savaşları Başladı!

blank

Cam Tavanlar bir yaz dizisi tadında ekranlara gelmeye başlayınca, herkesin tatil yaptığı sıralarda Bensu Soral çalışmak zorunda kaldı. Son günlerde oldukça yoğun çalışan ve sette sabahlayan güzel oyuncu, sabahın 5’inden sonra yediği çiğ köfteleri ve yaptığı makyajı sosyal medya hesabında paylaştı.

blank

Ablası Hande Soral ise o sıralarda Bodrum’da tatilin keyfini çıkartmaktaydı. Hande Soral kaldığı otelden güzel manzaralar paylaşınca iki kardeş arasında nispet savaşları başladı. Bakalım Bensu kızımız ablası Hande’nin paylaşımlarına daha ne kadar kayıtsız kalabilecek!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz