Deniz Akkaya “LGBTİ savunucu olan benim” Dedi Selin Ciğerci’ye Ateş Açtı: “Cinsel kimliğini satan yaratık”

Aleyna

Haberler

24 Kasım 2020

Deniz Akkaya “LGBTİ savunucu olan benim” Dedi Selin Ciğerci’ye Ateş Açtı: “Cinsel kimliğini satan yaratık”

Selin Ciğerci’ye sürekli “Sen anne olamazsın” diyen Deniz Akkaya son olaylar hakkında da konuştu. Akkaya, “En büyük LGBTİ savunucusu benim” diyerek Ciğerci’yi cinsel kimliğini pazarlamakla suçladı.

Selin Ciğerci’nin son günlerde adının karıştığı olayları hepimiz biliyoruz. Eşi Gökhan Çıra’nın Ciğerci’yi eski Survivor yarışmacılarından Melisa Emirbayer’le aldattığı öne sürüldü. Sonra “skandallar kraliçesi” Seren Serengil de olaya karıştı ve Ciğerci hakkında korkunç iddialar ortaya attı. Serengil’in iddialarına göre Selin Ciğerci, Melisa Emirbayer’i feci şekilde darp etti ve boğazına bıçak dayadı. Hatta “Ben sokaklardan geldim” diyerek Emirbayer’i yüzüne kezzap atmakla tehdit etti!

Ciğerci bu iddiaları önce kendi başına daha sonra da Melisa Emirbayer’le beraber çektiği videolarla yalanladı. Ancak Seren Serengil durmadı ve Emirbayer’in kendisine attığı WhatsApp mesajlarını ve ses kayıtlarını paylaştı. Sonra da Emirbayer’in bir şey yokmuş gibi davranması için 2 milyon TL para aldığını iddia etti!

Melisa Emirbayer daha fazla dayanamadı ve dün Seren Serengil hakkında koruma kararı çıkarttı. Karara göre Serengil, Emirbayer hakkında 1 ay süreyle konuşamayacak. Serengil karara uyar mı uymaz mı derken ortalık bugün daha beter karıştı!

Deniz Akkaya da dahil Oldu!

Selin Ciğerci ve Deniz Akkaya

Deniz Akkaya ve Selin Ciğerci’nin daha önce de büyük tartışmalar yaşadığını duymuşsunuzdur. Akkaya, iki ay önce anne olmak istediğini açıklayan Ciğerci’ye önceden fuhuş yaptığı için anne olamayacağını söyledi! Canlı yayına telefonla bağlanan Ciğerci ve Akkaya arasında büyük bir tartışma yaşandı. Başta Hazal Kaya olmak üzere pek çok ünlü de #TransHaklarıİnsanHaklarıdır diyerek Ciğerci’yi savundu.

Ancak Deniz Akkaya, Ciğerci’nin aleyhine konuşmaya devam etti. Son olaylardan sonra fırsatı kaçırmayan Akkaya, soluğu bir başka “eski düşmanı” Seren Serengil’in yanında oldu. Söylemezsem Olmaz’da konuşan Akkaya’nın başlıca açıklamaları şu şekilde!

“Şizofren telefon konuşmaları”

Selin Ciğerci Deniz Akkaya

Deniz Akkaya, “İlk kez açıklıyorum” diyerek Selin Ciğerci’yi “first lady” ile şizofren telefon konuşmaları yapmakla suçladı. “Tam tersine devlet senden şikayetçi” diyen Akkaya, Gökhan Çıracı için de “Selin’in fondöteninden sürüp yanına oturttuğu adamla evcilik oynuyordu, artık ona muhtaç” dedi!

“Manavdan alıyor sanki çocuğu”

Selin Ciğerci Gökhan Çıra

Selin Ciğerci’nin Türkiye’deki yasalara göre taşıyıcı annelik ya da evlat edinme yoluyla anne olamayacağını söyleyen Deniz Akkaya, bunu bilen Ciğerci’nin değişik bir yol izlediğini iddia etti. Ciğerci’nin “Kocam beni aldatmış olabilir, onun çocuklarına sahip çıkarım” diyeceğini iddia eden Akkaya, “manavdan sipariş verir gibi çocuk alacağını sanıyor” dedi!

En büyük LGBTİ+ savunucusu oymuş!

Deniz Akkaya

Deniz Akkaya, “Selin Ciğerci masanın önünden trans bireyleri kovardı, şirketinde bir tane bile LGBTİ+ çalışan yok” diyerek asıl kendisinin en büyük LGBTİ+ savunucusu olduğunu iddia etti. Hayatının LGBTİ+ camiasıyla yan yana geçtiğini ve onları savunduğu için çile çektiğini söyleyen Akkaya, LGBTİ+ camiasının en büyük hassasiyetini henüz öğrenememiş olmalı. Heteroseksüel ve ayrıcalıklı bir kadın olarak “rahat rahat” LGBTİ+ savunuculuğu yapıp “En iyisi benim” dediği için başı çok derde girebilir!

“Beni de tehdit etti”

Sinem Umaş

Programın sonuna doğru Sinem Umaş da yayına bağlandı ve Selin Ciğerci’nin arabada kendisini tehdit ettiğini söyledi. Dava açtığını söyleyen Umaş, “Beraat etti ama temyize gittik” dedi. Akıl almaz iddiaların yer aldığı programın tam kaydını burada görebilirsiniz.

Kim haklı bilmiyoruz, tek kesin olan şey bu konunun kapanmayacağı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz