Danla Bilic’in Devamını Dilediğimiz Şanslı Günleri! Sevgili de Yaparım Kariyer de

Aleyna

Haberler

8 Mart 2021

Danla Bilic’in Devamını Dilediğimiz Şanslı Günleri! Sevgili de Yaparım Kariyer de

Yaptığı her işle söylediği her sözle magazin gündemine oturmayı başaran ünlü fenomen Danla Bilic ve sevgilisi olduğunu tahmin ettiğimiz Poyraz Teoman’dan sevimli mi sevimli bir fotoğraf. İşte mutlulukları her hallerinden belli olan Danla ve Poyraz ikilisine ait son paylaşım!

Mutluyum, Mutlusun, Mutluyuz!

Danla Bilic’in geçtiğimiz sevgililer gününde “suç ortağı yorumuyla paylaştığı fotoğrafı takipçilerinin aklına bir soru getirmişti. Paylaşımın ardından birçok takipçi acaba birlikteler mi diye sorarken bugünkü paylaşım ise “Aşklandık” yorumları ile dolu diyebiliriz. Eski sevgilisi Berat Demir’den ayrıldıktan sonra kimselerle birlikte olmayan Danla Bilic’in Poyraz Teoman ile verdiği bu mutlu poz takipçilerinin de beğenisini kazanmış görünüyor.

En Yakın Arkadaşım Poyraz Teoman

TED Ankara kolejinin ardından Bilkent Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olan Poyraz Teoman’ın 1 yılda Paris’te Erasmus programına katıldığını biliyoruz. Bunun dışında Poyraz Teoman’ı Danla Bilic ile ilk kez Dubai tatilindeki suç ortaklığından tanıyoruz. Ayrıca ikili alışverişe giderken bir magazin programına yakalanmıştı. Danla Bilic yanındaki arkadaşınız kim sorusuna “en yakın arkadaşım Poyraz” diye yanıt vermişti. Bakalım, belki bugünlerde bir açıklama yaparlar belki de!

Kariyerinde Önemli Bir Nokta: Marie Claire Türkiye

Hakkındaki aşk iddiaları ve buna dair merak edilen sorular bir yana Danla Bilic son dönemde kariyerine dair oldukça önemli adımlar atıyor. Bunlardan birisi ise ünlü fenomenin Marie Claire Türkiye’de verdiği röportaj. Hatta Danla Marie Claire’in kapağında yer aldı.

Danla ve Takipçileri Ekrem İmamoğlu’na Sordu

8 Mart Dünya Kadınlar Günü için de kolları sıvayan Danla Bilic Youtube kanalından yayınlanmak üzere İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile bir röportaj yaptı. Danla Bilic röportajdaki soruların takipçilerden gelen sorular arasından seçildiğini söyledi. Hatta Ekrem İmamoğlu’na soruları kadın takipçiler sordu. Takipçiler kadına yönelik şiddeti engellemeyi hedefleyen çözüm yollarından kadın girişimcilere destek projelerine, hayvan haklarından ev kadınlarına yönelik projelere kadar birçok soru sordular.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz