Murat Boz’un Seveninden Şaşırtan Doğum Günü Hediyesi! Hayranı Şarkı Yapıp Klip Çekti

Aleyna

Haberler

8 Mart 2021

Murat Boz’un Seveninden Şaşırtan Doğum Günü Hediyesi! Hayranı Şarkı Yapıp Klip Çekti

Dün Türkiye’nin en sevilen şarkıcılarından biri Murat Boz’un doğum günüydü. Büyük hayran kitlesine sahip olan ünlü şarkıcıya Tuğba Duran adlı hayranından büyük bir jest geldi. Tuğba Duran, Murat Boz için şarkı yapıp profesyonel bir klip çekti.

murat boz-doğum günü

Murat Boz, hem yaptığı şarkılarla hem de sempatik tavırlarıyla ülkemizin en sevilen sanatçılarından biri. Binlerce hayranı olan şarkıcı, dün 41 yaşına bastı. Fenomen sanatçının doğum gününü ise sevenleri kutlamak için adeta yarışa girdi.

murat boz-doğum günü

Murat Boz’un hayranları sanatçının doğum gününü birbirinden farklı hediyelerle kutlarken Tuğba Duran adlı seveninden şaşırtan bir jest geldi. Murat Boz’un çok büyük bir hayranı olan Tuğba Duran, ünlü şarkıcının doğum günü için şarkı yazıp profesyonel bir klip çekti.

“Kalbini 12’den Vurmak İçin Buradayım! Bana Bir Şans Ver”

Murat Boz’un büyük hayranı olan Tuğba Duran, ünlü şarkıcının doğum günü için jest yapmak istedi. Duran, yakışıklı şarkıcı için önce bir şarkı yazdı. Daha sonra şarkı için profesyonel bir klip çeken hayran, sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.

Tuğba Duran, şarkıya başlamadan önce yakışıklı şarkıcı için duygusal sözler söyleyerek sevgisini dile getirdi. “Sana bir sürprizim var, bu sefer ki daha anlamlı” diye sözlerine başlayan Duran, ünlü şarkıcının kalbini kazanmak için şans istedi. “Ruhuna dokunmak istiyorum” diye sözlerine devam eden hayran, hazır mısın diyerek şarkıyı söylemeye başladı.

Murat Boz İçin Devasa Pasta

Sosyal medyanın gündemine oturan şarkı için profesyonel bir klip çeken Tuğba Duran, Murat Boz için büyük bir pasta yaptırdı. Şarkı boyunca hayranı olduğu Murat Boz’a çağrı yapan Tuğa Duran, şarkıyı yarı Türkçe yarı İngilizce söyledi.

murat boz-doğum günü

Murat Boz, kendisi için yapılan bu şarkı için henüz bir tepki vermedi. Yakışıklı şarkıcının konuyla ilgili ne söyleyeceği ise merak konusu oldu. 

Benzer Haberler

Breeze 9 Mart 2021

Doğumgünü şarkısıda değilde cenaze merasimi sanki🤣🤣

Yorum Yaz