Sezon Finaline Günler Kala Gerçek Ortaya Çıktı! Esra Erol’un Korkusu Yıllar Geçse de Bitmiyor

Aleyna

Haberler

24 Haziran 2021

Sezon Finaline Günler Kala Gerçek Ortaya Çıktı! Esra Erol’un Korkusu Yıllar Geçse de Bitmiyor

Ünlü sunucu Esra Erol, yıllardır başarıyla sunduğu “Esra Erol’da” programı öncesinde yaşadıklarını sosyal medyada paylaştı. Böylece, yıllardır bitmeyen nazar korkusu da gözler önüne serildi.

Esra Erol

Sunuculukta bir marka haline gelen Esra Erol, bu işe neredeyse sıfırdan başlayıp zirveye çıkan isimlerden biri. 2003 yılında başladığı sunuculuk kariyerinde hayli iddiasız görünen Esra Erol, 2007 yılında Türkiye’nin en garip kanallarından biri olan Flash TV’de evlilik programı sunmaya başladı. O dönemde ne kanalın ne de bu formatın ciddiye alınacak bir yanı yoktu. Ama herkesin alay ettiği program sonraki sezonlarda en çok izlenen kanallara transfer oldu. Tüm Türkiye deli gibi evlilik programı izlemeye ve diğer programlara da “Esra Erol” demeye başladı!

Esra Erol, evlilik programlarındaki başarısı sayesinde Türkiye’nin en sevilen isimlerinden birine dönüştü. Ama ani bir kararla evlilik programlar yayından kaldırılınca onun da ekrandan silineceği düşünüldü. Başarısının tek formatla sınırlı olduğunu iddia edenler, “Esra Erol’da” programının hala çok izlenmesiyle birlikte cevabını almış oldu! Format yasaklanınca rakibi Müge Anlı gibi kayıpları bulmaya odaklanan bir program yapan Esra Erol, hala ratinglerin en üst sıralarında yer alıyor. Ama bunca başarısına rağmen endişesi bir türlü bitmiyor!,

Kulis Paylaşımıyla Ortaya Çıktı

Esra Erol

Malum, “Esra Erol’da” yarın sezon finali yapacak. Bu yüzden mi bilinmez ama ünlü sunucu kişisel Instagram hesabında günlük hayatından ziyade programa dair detaylara yer vermeye başladı. Sık sık yaptığı kulis paylaşımları da ilginç bir gerçeği ortaya çıkardı.

Ekibinin program başlamak üzereyken çektiği Esra Erol, hayli gergin ve endişeli görünüyor. Dualar okuyarak programa çıkan ünlü sunucunun yıllar süren başarısına rağmen endişeli olması ve nazardan korkması herkesi şaşırttı. Demek ki, bu işler ekibin desteği olmadan ve “Ben oldum” diye düşünerek olmuyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz