Tuba Büyüküstün Murat Boz ile Yeni Projeye Adım Atacağı Sırada Farklı Bir Kariyer Belirledi! Bakın Nasıl Aranıyor?

Aleyna

Haberler

24 Haziran 2021

Tuba Büyüküstün Murat Boz ile Yeni Projeye Adım Atacağı Sırada Farklı Bir Kariyer Belirledi! Bakın Nasıl Aranıyor?

Son olarak Sefirin Kızı ile ekranlara gelen Tuba Büyüküstün yepyeni bir proje ile dijital yayın platformu Netflix’te seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Ancak Tuba Büyüküstün’ün oyunculuk dışındaki marifetleri, onu bambaşka bir kariyer yoluna çekecek gibi görünüyor.

Son Sezonda Sefirin Kızı’na Dahil Oldu

Neslihan Atagül’ün geçirgen bağırsak sendromu sebebi ile Sefirin Kızı’na veda etmesinin ardından, Mavi karakteri ile kadroya dahil olan Tuba Büyüküstün, seyirci tarafından çok beğenilmişti. Özellikle başrolü paylaştığı rol arakadaşı Engin Akyürek ile uyumu gözlerden kaçmayan Büyüküstün’ün de Sefirin Kızı macerası çok uzun sürmedi.

Plaj Kombini Çok Konuşuldu

blank

Bir sezonu da Mavi ile atlattıktan sonra ekranlara veda eden Sefirin Kızı’nın çekimleri biter bitmez güzel oyuncu Tuba Büyüküstün kendini Bodrum’a attı. Hırkası ve botları ile kumsalda obejktiflere yakalanan Büyüküstün’ün bir süre senaryo okuduktan sonra uzun zaman telefonla konuştuğu göze çarptı.

Çok Geçmeden Yeni Proje Haberi Geldi

blank

Ardından Tuba Büyüküstün’den yeni proje haberi geldi. Netflix’te yayınlanacak olan Another Self dizisi ile el sıkışan Tuba Büyükstün, başrolleri Seda Bakan ve Murat Boz ile paylaşacak. Okul yıllarından arkadaş olan 3 kadının hikayesini konu alan dizide, arkadaşlardan birinin rahatsızlanmasıyla hayatları alt-üst olacak.

blank

Yeni projesinde Tuba Büyüküstün’e Murat Boz ve Seda Bakan’ın yanı sıra Serkan Altunorak, Rıza Kocaoğlu ve Fırat Tanış eşlik edecek. Dizinin yönetmen koltuğunda Burcu Alptekin otururken senaryosu Nuran Evren Şit tarafından kaleme alınacak.

O Fotoğraf Hayranlarını Düşündürdü

blank

Bu dizi projesine ramak kala Tuba Büyüküstün’den kafa karıştıran bir paylaşım geldi. Bir arkadaşının “3 gündür boynum tutuk. Bence hemen gelmen lazım. acil!” notu ile paylaştığı fotoğrafı kendi sosyal medya hesabında yayınlayan Büyüküstün, bir başka marifetini daha gözler önüne serdi.

blank

Güzel oyuncunun arkadaşına masaj yaparken görüldüğü o fotoğraf takipçilerini “Tuba Büyüküstün yeni proje öncesi kariyer hedefini mi değiştirdi” şeklinde düşündürdü. Dileriz ki masözlük kariyeri oyunculuk kariyerinin önüne geçmez. Zira hepimiz Tuba Büyüküstün’ü ekranlarda görmekten mutluyuz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz