Dedikodu Kazanı: Kardeşinden Haber Bekleyen Alişan’ın Son Hali İçimizi Yaktı, Hadise Sonunda İsyan Etti!

Aleyna

Dedikodu Kazanı

14 Temmuz 2021

Dedikodu Kazanı: Kardeşinden Haber Bekleyen Alişan’ın Son Hali İçimizi Yaktı, Hadise Sonunda İsyan Etti!

Haftanın ortasında dedikodu kazanı yine fokurdamaya başladı! Bakalım 14 Haziran Çarşamba gününe kimlerin hangi söylemleri damga vurmuş!

1. Demet Akalın Alişan’a Destek Verdi!

Her daim ortisi Alişan’ın yanında olduğunu göstermeye çalışıyor. Kardeşi Selçuk Tektaş’tan haber bekleyen Alişan’la eski bir videosunu Instagram hesabında paylaşan Demet Akalın; “Senin yüzünü yine böyle güldürsün Rabbim?” notuyla hem eski günleri yaad etti hem de Alişan’a destek verdi.

2. Seren Serengil Kolyesini de Başkasından Alıntılamış!

Ticarete atılan Seren Serengil’in “kendi tasarımım” dediği kolye yine başka bir tasarımcının ürünü çıktı! Önceki aylarda aynı şekilde mayo ve ayakkabılarını da başka tasarımcılardan kopyalayan Seren Serengil, bu defa hem ürünü hem de fotoğrafları Instagram’dan almış. Bakalım Seren Serengil bu iddialara ne yanıt verecek?

3. Hadise Sonunda İsyan Etti!

blank

Gülşen’in sahneye çıktığı kıyafete gelen yorumlara sinirlenen Hadise Instagram hesabından; “Bir sahne kıyafeti için hala bu kadar tuhaf ve hadsiz yorumlar yapılıyor mu? Yapılıyormuş ? Komik… Bizi durdurmaya hiçbirinizin gücü yetmez. Ahlaksızlık bizim giydiğimiz kıyafetlerde değil, sizin kafanızda. Hiç kimse bir kıyafeti beğenmek zorunda değil. Çok seksi, çok abartılı bulursunuz bu ayrı, herkesin fikri var ve hepimiz özgürce yorumumuzu yapabiliriz AMA hiç kimse bir kadının kıyafetine bel altı yorumlar yapamaz, bir kadını anneliği ile yaşıyla rencide edemez, ezemez. Hiçbir erkek sanatçının kıyafetlerini acımasızca yorumladığınıZı, başlık attığınızı göremiyoruz. Ve hepimiz biliyoruz ki erkek sanatçıların çoğu biz kadınlar kadar özenmeden çıkıyor sahneye! Buradan benim, Gülşen’in ve diğer kadın sanatçı arkadaşlarımın sahne kostümlerini hadsizce yorumlayanlara söyleyeceğim tek bir cümlem var. SANA NE? :)” diyerek sitem etti.

4. Ahmet Kural’ın Cezası Kesinleşti!

blank

Bir dönem aşk yaşayan Sıla ve Ahmet Kural çiftinin olaylı ayrılığı sonrasında Sıla, Ahmet Kural’ın kendisine şiddet uyguladığını iddia ederek şikayetçi olmuştu. Sevgilisine darp ettiği gerekçesiyle üç suçtan toplam 1 yıl 4 ay 20 gün hapis cezasına çarptırılan Ahmet Kural’ın davası İstinaf Mahkemesi’ne gitmişti. Ancak İstinaf Mahkemesi’nin karasına göre ünlü oyuncu yeniden 1 yıl 4 ay 20 gün hapis cezasına çarptırıldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz