Yok Böyle Romantizm! Nesrin Cavadzade Sevgilisi Gökhan Alkan’ı “Başının Üstünde” Taşıyor

Aleyna

Haberler

14 Temmuz 2021

Yok Böyle Romantizm! Nesrin Cavadzade Sevgilisi Gökhan Alkan’ı “Başının Üstünde” Taşıyor

Oyuncu çift Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan, ayrılık söylentilerine inat aşklarına tam gaz devam ettiklerini gösterdi. Öyle ki, Nesrin Cavadzade sevgilisini “başının üzerinde” taşımaya başladı!

Nesrin Cavadzade Gökhan Alkan

FOX’un fenomen dizisi “Yasak Elma”, beşinci sezona doğru emin adımlarla giderken pek çok oyuncusuna da veda etti. Bu sezon diziyi ayakta tuttukları halde tek kalemde silinen isimlerden ikisi de Nesrin Cavadzade ve Gökhan Alkan oldu. Gökhan Alkan diziden ayrıldıktan hemen sonra da bombayı patlattılar. Uzun zamandır yalnız gördüğümüz Gökhan Alkan ve Nesrin Cavadzade aşkı birbirlerinde bulmuşlardı! Herkesin olağanüstü derecede yakıştırdığı ender çiftlerden biri olan Gökhan Alkan-Nesrin Cavadzade ikilisi, aşk dolu paylaşımlarıyla da hayranlarını coşturuyordu. Ama çok geçmeden ikiliden kötü haberler gelmeye başladı!

Sorulara Cevap Yok

Nesrin Cavadzade

Herkes çiftten evlilik haberi beklerken, Nesrin Cavadzade cephesinde sarsıcı gelişmeler yaşanmaya başladı. Önce başrol oynadığı “Yasak Elma”da yapımcıyla yaşadığı anlaşmazlık yüzünden bileti kesildi. Sonra da, sevgilisi Gökhan Alkan’dan ayrıldığı konuşulmaya başlandı. Birlikte hiç paylaşım yapmayan ve görüntü vermeyen ikili bu iddiaları doğrular gibiydi. Nesrin Cavadzade de ayrılık sorularına hiçbir yanıt vermeden uzaklaşıyordu. Ama çiftin arasının kısa bir süre önce düzeldiğini yine Instagram’da gördük!

“Yok burunlum”

Nesrin Cavadzade Gökhan Alkan

Nesrin Cavadzade, Gökhan Alkan’ın başrol oynadığı “Kalp Yarası”nın setine gidince buzların çözüldüğü anlaşıldı. Sevgilisinin doğum günü için adeta şiir yazan Gökhan Alkan, hayranlarını eski günlerdeki gibi coşturdu.

Bu şiirden de öteye geçen bir jest ise Nesrin Cavadzade’den geldi!

“Başının Üstünde” Taşıyor

Nesrin Cavadzade

At çiftliğine giden ve havalı şapkasıyla fotoğraf çeken Nesrin Cavadzade, daha sonra o şapkada kocaman bir “G” harfi olduğunu gösterdi ve sevgilisini etiketledi.

Nesrin Cavadzade

Umarız, bu çiftle ilgili ayrılık iddiaları yerine yaptıkları romantik jestleri görmeye devam ederiz!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz