Demet Akalın Ağrıları Yüzünden Hastanelik Oldu! 4 Saatlik Ameliyatını Instagram’dan Duyurdu

Aleyna

Haberler

1 Mayıs 2021

Demet Akalın Ağrıları Yüzünden Hastanelik Oldu! 4 Saatlik Ameliyatını Instagram’dan Duyurdu

Demet Akalın bir süredir baş etmeye çalıştığı ağrılar yüzünden sonunda hastanenin yolunu tuttu. Ünlü sunucu ve şarkıcı dün bu yaşadığı ağrılar nedeniyle ameliyat masasına yattı. İşte Demet Akalın’ın rahatsızlığı ve ameliyat sonrası son durumu hakkında detaylar!

Dinmeyen Ağrılar Hastanelik Etti

Demet Akalın bir süre öncesine kadar çektiği göğüs ağrıları şikayeti nedeniyle sonunda hastaneye gitmek zorunda kaldı. Ve bu ağrılar yüzünden ünlü sanatçı dün tam 4 sat süren bir operasyon geçirdi. Ameliyat sonrasını sosyal medya hesabından paylaşan Demet Akalın bir hayli bitkin görünüyordu.

Yoğun Çalışma Temposu

blank

Hafta içi her gün Alişan ile birlikte Star TV’de sabah programı sunan Demet Akalın bir süredir bu yoğun temposundan şikayet eder gibiydi. Meğer ünlü sunucunun başka bir derdi varmış. Öyle ki, yaşadığı göğüs ağrıları nedeniyle doktoruna başvuran Akalın bu rahatsızlık nedeniyle dün bir ameliyat geçirmek zorunda kaldı.

Her Haliyle Sosyal Medyada

demet akalın
d

Sosyal medya hesabını aktif bir şekilde kullanan Demet Akalın ameliyat haberini de buradan duyurdu. Geçirdiği bu operasyonu da sevenlerine ve takipçilerine sosyal medya hesabından haber veren ünlü sunucu rahatsızlığın kaynağını tam olarak açıklamadı. Yayınladığı mesajında ise “Dün 4 saatlik bir ameliyat geçirdim. Göğüs ağrılarından kurtaran Aylik hocama teşekkürler” ifadelerini kullandı. Ameliyatı hafta sonuna denk gelen Demet Akalın’ın Pazartesi gününe kadar iyileşip iyileşemeyeceği, programa katılıp katılamayacağını ise hep birlikte göreceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz