Onu Çok Özlemiştik! Sefirin Kızı’ndan Ayrılan Neslihan Atagül Bu Kez Dijital Projeleri Gündeme Aldı

Aleyna

Haberler

1 Mayıs 2021

Onu Çok Özlemiştik! Sefirin Kızı’ndan Ayrılan Neslihan Atagül Bu Kez Dijital Projeleri Gündeme Aldı

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül, başrol oynadığı “Sefirin Kızı”ndan ayrılsa da durup dinlenmiyor. Bu kez de dijital dergisi “Hadsiz” için hazırladığı YouTube kanalıyla geliyor!

Neslihan Atagül

Sevilen oyuncu Neslihan Atagül, henüz bir çocukken efsane dizi “Yaprak Dökümü”yle hayatımıza girdi. Dizi bittikten sonra bağımsız sinemanın en önemli yönetmenlerinden Yeşim Ustaoğlu’yla çalışması hayatını değiştirdi. “Araf” filminde oynadığı başrol sayesinde dünyanın çeşitli festivallerinden “En İyi Kadın Oyuncu” ödülleriyle döndü. Alelade bir dizi oyuncusundan çok daha fazlası olduğunu göstermişti! Sonra da hem dijitalde hem de televizyonda yakaladığı başarılar sayesinde adını yıldızlar ligine yazdırdı.

Ne yazık ki, yaşadığı ciddi sağlık problemleri nedeniyle son dizisi “Sefirin Kızı”ndan ayrılmak zorunda kaldı. Ama bu da onu vurmadı! Dizinin yurt dışı gösterimleri nedeniyle kapak olduğu ABD dergisi HOLA ona bambaşka kapılar açtı. Neslihan Atagül’ün artık bir ayağı Hollywood’da! Bu yılın sonlarına doğru ABD’ye giderek Penelope Cruz’un yeni filminde oynayacak.

Sevenlerine Dijital Proje Müjdesi

Neslihan Atagül

Türkiye’deki uzun set saatleri malum, o yüzden Neslihan Atagül’ün uzun süre televizyon dizilerinden uzak kalacağını düşünüyoruz. Ama o durup dinlenecek biri değil, üretken bir sanatçı. Pandemi başladığında dizisi erken ara verince başladığı bir dijital dergi projesi vardı, Hadsiz! Diziden ayrıldığı dönemden beri Hadsiz’e yoğunlaşan ünlü oyuncu, şimdi de dergisiyle ilgili bir proje hazırlığında.

Meğer Hadsiz ekibi harıl harıl çalışarak 12 sayı çıkarmış bile. Üstelik, yakında tüm sayıları YouTube’da göreceğiz. Neslihan Atagül, Instagram hesabında ekibiyle birlikte paylaşım yaparak bombayı patlattı!

Tanıtımları bile heyecan uyandıran Hadsiz ve Neslihan Atagül yakında YouTube’u sallamaya geliyor. Neslihan Atagül’ün fethetmediği tek mecra YouTube’du zaten. Onu çok özleyen hayranları için seçebileceği en doğru yollardan birini seçmiş, her zaman olduğu gibi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz