Kapris Kraliçesi Şahika! Nesrin Cavadzade’nin Yasak Elma’ya Vedasıyla İlgili Bambaşka Bir İddia Ortaya Atıldı

Aleyna

Haberler

1 Mayıs 2021

Kapris Kraliçesi Şahika! Nesrin Cavadzade’nin Yasak Elma’ya Vedasıyla İlgili Bambaşka Bir İddia Ortaya Atıldı

Ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade’nin “Yasak Elma”ya veda etmesinin yankıları hala sürüyor. Bu kez Cavadzade’nin kavga ettiği söylenen yönetmen Neslihan Yeşilyurt konuştu.

Nesrin Cavadzade

Nesrin Cavadzade, fenomen dizi “Yasak Elma”da oynadığı “yılan” Şahika karakteriyle hem ekibin hem de seyircinin gönlüne taht kurmuştu. Ama bu taht iki kez sarsıldı! İlk olarak, Netflix’te oynadığı “Bir Başkadır” dizisi yüzünden kriz çıktı. Nesrin Cavadzade, oynadığı diziden her fırsatta şikayet eden ve daha iyi projeler kovalayan bir oyuncuyu canlandırıyordu. Bu durum izleyicilere “Yasak Elma” eleştirisi gibi gelince yapımcı Fatih Aksoy’un çok kızdığı ve Nesrin Cavadzade’yi işten çıkarmak istediği söylendi. O dönem araya “Yasak Elma”nın başrol oyuncuları Eda Ece ve Şevval Sam girince iş çözüldü. Ama Şahika’ya sahte bir ölüm sahnesi yazarak haftalarca bu gerilim üzerinden ekmek yediler!

Nesrin Cavadzade

Geçtiğimiz günlerde sette bir Nesrin Cavadzade krizi daha yaşandığı söylendi. Sonra da fragmanda Şahika’nın cenaze sahnesini gördük! Herkes “Şahika yine bir yerlerden çıkar” diye beklerken, Nesrin Cavadzade’nin diziden ayrıldığı ortaya çıktı. Peki neden?

Eski Yönetmen Sohbete Dalınca…

Nesrin Cavadzade

Geçtiğimiz günlerde dizinin yöneteni Murat Öztürk rahatsızlanınca bayrağı başka birine devretti. “Yasak Elma”yı üç sezon boyunca yöneten Neslihan Yeşilyurt geçici olarak sete geldi. Aralarının çok iyi olduğu bilinen Eda Ece de o gün seti olmadığı halde arkadaşını görmeye geldi. Söylenen o ki, Neslihan Yeşilyurt da işi yardımcısına devretti ve arkadaşıyla sohbete daldı. Çekim uzadıkça uzadı, ortam gerilince Nesrin Cavadzade, “İşi bitirip öyle sohbet etseydiniz” dedi. Çıkan kavganın ardından Nesrin Cavadzade seti terk etti ve telefonlara cevap vermedi. Hal böyle olunca, Şahika’ya en acilinden bir cenaze sahnesi yazıldı!

Neslihan Yeşilyurt İlk Kez Konuştu

Ayrılık hakkında konuşulsa da hiç kimse bu iddialar hakkında bir açıklama yapmamıştı. Ta ki bugüne kadar! Olayda adı geçen ünlü yönetmen Neslihan Yeşilyurt ilk kez konuştu. Olayın tüm yükünü de Nesrin Cavadzade’ye yıktı!

Neslihan Yeşilyurt story

Ünlü yönetmen, adının bu işe karışmasına şaşırdığını söyledi. Söylediğine göre, Nesrin Cavadzade habersizce seti terk etmiş ve 1.5 saat boyunca hiç kimse ona ulaşamamış. Mesele de bu yüzden çıkmış! Bakalım, ünlü oyuncudan “disiplinsizlik” iddialarına ne yanıt gelecek?

Benzer Haberler

Ali Faruk Terzi 2 Mayıs 2021

Yönetmen Bir işveren gibi konuşmuş bence yalan söylüyor inanmıyorum yönetmene ilk haberin yansıdığı gibi olmuştur her şey bu iş verenlerin hepsi böyle nalıncı keseri gibi kendilerine yontuyorlar Cevadzadeyi herkes tanıyor yeşilyurt’u kimsenin tanıdığı Yok bundan sonra da tanımayacak

Yorum Yaz