Kafa Karıştıran Aşk Sözleri! Tuba Büyüküstün Eski Rol Arkadaşını Etiketledi: “Aşk ateşi önce sevilene düşer”

Aleyna

Haberler

1 Mayıs 2021

Kafa Karıştıran Aşk Sözleri! Tuba Büyüküstün Eski Rol Arkadaşını Etiketledi: “Aşk ateşi önce sevilene düşer”

Star oyuncu Tuba Büyüküstün’den şaşırtan bir aşk paylaşımı geldi. Mevlana’nın aşkla ilgili sözlerini paylaşan Büyüküstün, eski rol arkadaşlarından birini paylaşıma etiketleyince ortalık karıştı!

Tuba Büyüküstün

Tuba Büyüküstün, başrol oyuncusu Neslihan Atagül’ün ayrılmasının ardından “Sefirin Kızı”nı finale taşıyacak isim olarak seçildi. Daha doğrusu teklifi kabul etti, sonuçta o bir star! Pandemi döneminde çocuklarına hastalık bulaştıracağı korkusuyla işe mola veren Tuba Büyüküstün, sosyal hayatına ara vermediği için sevgilisi Umut Evirgen’den ayrıldı. Çekimlerin Bodrum’da olması uzakta olsa da kızlarını korumak için bir avantaj sağlıyor. Uzun süredir kalbinin boş olması da İstanbul’dan ayrılmasını kolaylaştırmış olmalı. Ama son paylaşımı yeni bir aşk sinyali olarak yorumlandı!

“Aşk ateşi önce sevilene düşer”

Star oyuncu, çok romantik ve duygusal biri olarak tanınıyor. Mevlana’ya da özel bir ilgisi var! Eski sevgilisi Umut Evirgen’in adını Mevlana’nın yazdıklarından alan ilk filmi “Ben Bir Denizim” için de yoğun çaba göstermişti. Bugün de Mevlana’nın aşkla ilgili sözlerini paylaştı. Ama yakın arkadaşı olduğu bilinen Erkan Avcı’yı etiketleyerek!

Tuba Büyüküstün story

Yeni Bir Aşk mı?

Erkan Avcı Tuba Büyüküstün

Erkan Avcı ve Tuba Büyüküstün, daha önce “Cesur ve Güzel” ile “Daha” projelerinde birlikte oynamıştı. O dönem sık sık yan yana görüntülenen ikili, setten de birlikte fotoğraflar paylaşıyordu. Hatta o dönemde çok sık birlikte görüldükleri için Tuba Büyüküstün’le aşk yaşadıkları iddiaları ortaya atılıyordu. Bu görüntülenmeler, Tuba Büyüküstün’ün eski eşi Onur Saylak’la boşanma kararı aldığı günlere denk geldiği için “ihanet” olarak yorumlanıyordu.

Ama onların gizli saklısı yoktu, sadece arkadaş olduklarını söyleme gereği bile duymadılar. İşler büyüyünce yalanlayıp geçtiler. Anlayacağınız, o dönemde epey kankalardı! Ancak Erkan Avcı’nın paylaştığı sözleri Tuba Büyüküstün’ün de onu etiketleyerek paylaşması “Neler oluyor?” dedirtti. Ne dersiniz, bu yeni bir aşkın sinyali mi, yoksa yalanlama gelir mi?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz