Ey Makyaj Sen Nelere Kadirsin! Duygu Özaslan, Makyajla Elizabeth Taylor’a Dönüştü

Aleyna

Haberler

15 Mart 2021

Ey Makyaj Sen Nelere Kadirsin! Duygu Özaslan, Makyajla Elizabeth Taylor’a Dönüştü

Ünlü Youtuber ve Instagram fenomeni Duygu Özaslan’ın yaptığı her paylaşım sosyal medya gündemine bomba gibi düşüyor. Ünlü isim, şimdi de makyajla Elizabeth Taylor oldu.

duygu özaslan

Instagram’ın sevilen ismi Duygu Özaslan her yaptığıyla olay olmaya devam ediyor. Youtube için çektiği makyaj videolarıyla ünlenen internet yıldızının Instagram’da tam 2 milyon takipçisi var. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan yıldız isim, her paylaşımıyla binlerce yoruma ve beğeniye ulaşıyor.

Yok Böyle Değişim!

Ünlü makeup artist Alp Kavasoğlu’nun yaptığı makyajla Hollywood film sektörünün en sevilen oyuncusu Elizabeth Taylor’a dönüşen Duygu Özaslan Instagram’da olay oldu. Duygu Özaslan’ı o makyajla Amerikan sinemasının kraliçesi Elizabeth Taylor’a benzeten de oldu benzetemeyen de. Ünlü yıldız genel olarak Elizabeth’e benzetilse de Yasak Elma’nın yıldızı Ender ve Defne Samyeli’ye bile benzeten oldu.

Elizabeth Taylor’a dönüştüğü fotoğrafları Instagram’dan paylaşan Özaslan, paylaşımın altına “bayıldım bayıldım beni acilen o döneme ışınlayın” diye not ekledi. Makeup artist Alp Kavasoğlu’na da teşekkür etmeyi ihmal etmeyen ünlü yıldızın bu paylaşımına tam 95 bin beğeni geldi.

Youtuber Olmak İçin Okulu Bıraktı

Youtube yüklediği makyaj videolarıyla bir anda ünlü olan Duygu Özaslan, 17 Nisan 1991, İstanbul doğumlu. Türkiye’nin en çok takip edilen güzellik vlogerlarından biri olan Duygu, Youtube’da tam bir milyon takipçisi var.

Youtube’da işleri tutunca okulunu bırakan güzel yıldız, İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı bölümünde eğitim görüyordu. İnterneti meslek haline dönüştüren ünlü Youtuber şimdiler de sadece sosyal medyaya içerik üretmekle uğraşıyor.

Ünlü bir isme dönüşen ve büyük bir hayran kitlesine ulaşan güzel Youtuber, Nike, Mercedesbenz, Elidor gibi dünyaca ünlü markalarla iş birliği yapan ünlü isim, Maybelline için mankenlik bile yapmıştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz