Müge Anlı’nın Programında Şok! Canlı Yayında Fenalaşan Kadın Reklam Arasında Hastanelik Oldu: İşte O Görüntüler!

Aleyna

ATV

19 Mayıs 2021

Müge Anlı’nın Programında Şok! Canlı Yayında Fenalaşan Kadın Reklam Arasında Hastanelik Oldu: İşte O Görüntüler!

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı’nın programında tansiyon bir an olsun bile düşmüyor. Kavgaların, hakaretlerin ve cinayetlerin ortasında kalan Müge Anlı ise her zaman korumayı başarıyor. Ancak bugün canlı yayında fenalaşan bir kadın reklam arasında apar topar hastaneye kaldırıldı. Müge Anlı’nın Instagram sayfasında ise bu anlar seyircilerle paylaşıldı. Güzel sunucumuzun çilesi bitmiyor!

Müge Anlı

Instagram’a Rekor Kırdı!

Bildiğiniz Müge Anlı uzun yıllardır ATV ekranlarında “Milli Sherlock” lakabını hakkını vererek suçluları bulmaya ve üstü kapatılmış olayları aydınlatmaya devam ediyor. Yıllar içinde “alaylı” dedektif haline gelen Müge Anlı ve ekibi; birçok konuda kendini geliştirmekten de geri durmamış. Ekranların sevilen yüzlerinden Müge Anlı’nın tek özelliği şüpheci karakteri ya da zaman içinde edindiği tecrübeler değil.

Müge Anlı

Dobralığıyla nam salan güzel sunucu, karşısındakinin gözünün yaşına bakmadan hakkında düşündükleri bir bir yüze çarpıyor! Hatta Müge Anlı’nın söylediği bazı sözler sosyal medyada da viral haline geliyor ve parodi videolar çekiliyor. Sosyal medya kullanmayan Müge Anlı’yı her zaman ciddi, sert ve dobra halleriyle tanıdık. Ancak geçtiğimiz haftalarda seyircilerinden gelen ısrara dayanamayan güzel sunucu sonunda Instagram hesabı açtı.

Müge Anlı

Canlı Yayında Hastanelik Oldu!

Instagram’da 24 saatte 1 milyon takipçiye ulaşmayı başaran Müge Anlı, şu anda da tam 2 milyon takipçiye sahip! Instagram hesabında günlük hayatından ve uğraşlarından kesitleri paylaşmayı ihmal etmeyen güzel sunucumuz; programdan arta kalan vakitlerde folklör oynuyor, kanun çalıyor, şarkı söylüyor ve üçüncü üniversitesini okuyormuş! Kendini geliştirmekten geri durmayan Müge Anlı’nın tek Instagram paylaşımları bu değil elbette.

Program kulisinde ya da canlı yayının reklam arasında yaşanan olayları da sık sık takipçileriyle paylaşan güzel sunucu sayesinde reklam arasında da kavgaların devam ettiğini öğrendik. Ancak Müge Anlı’nın bugün paylaştığı story herkesi şaşırttı. Canlı yayında fenalaşan bir kadın reklam arasında apar topar hastaneye götürüldü!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz