Demet Akalın Damı Akan Evine Dönüyor! Sponsorlu 170 Bin TL’lik Dubai Tatili Sona Erdi

Aleyna

Haberler

14 Mart 2021

Demet Akalın Damı Akan Evine Dönüyor! Sponsorlu 170 Bin TL’lik Dubai Tatili Sona Erdi

Koronavirüs nedeniyle geçinemediğini söylediği günden bu yana sosyal medyada çok konuşulan Demet Akalın gün geçmiyor ki bu beyanı ile yeniden karşılaşmasın. Ünlü şarkıcı ve sunucu bu kez de Dubai tatili ile çok konuşuluyor. İşte Dubai tatiline dair akılda kalanlar!

Her Garibanın Hayali Dubai!

Demet Akalın ve Ailesi

Dubai her garibanın hayali olamayacak kadar büyük bir hayal olsa da Demet Akalın bu hayali gerçekleştiren şanslı garibanlardan belli ki. Ailecek gittikleri 4 günlük tatili haberi kazanamayan bir sanatçı için herkese tuhaf gelmişti. Malum, 4 günlük bir Dubai tatili tam 170 Bin TL tutuyor. Otele gitmekle de bitmiyor ayrıca bu işler. Kızı Hira ile yaptığı çanta çanta alışveriş için kendisi de aynı yorumu yapıp “Bitmiyordu” demişliği var. Havuz başındaki fotoğrafında görülmemesi mümkün olmayan 3 milyonluk yüzük de cabası… Ve tabi hal böyle olunca Demet Akalın bazı takipçileri tarafından oldukça sert eleştirilere maruz kaldı açıkçası.

Paylaşımlarda Değişiklik

blank

Bunca eleştiriye maruz kalan Demet Akalın bir yandan da sosyal medya üzerinden sorulan sorulara cevap vermeye çalıştı elbette. Ancak yine de Akalın’ın bugünkü Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar dikkat çekmedi değil doğrusu. Demet Akalın bugünkü paylaşımında geçirdiği lüks tatilin detaylarına hiç girmemiş. Ne resminin olduğu kahveler var, ne çanta çanta yapılan marka alışverişler ne de milyonluk yüzükler…

Walla Sponsor!

Bugünkü Demet Akalın paylaşımları “garibanlık esprileri” ile değil daha çok sponsorları tanıtmaya adanmış görünüyor. Daha önceki paylaşımlarında yer alan şatafatlı Dubai günlerinin yerini tamamen sponsorlar ve teşekkür mesajları almış. Yani Demet Akalın aldığı tepkilerden yorulmuş olacak ki “Walla sponsordu” dercesine bir paylaşımla kendince bir ispata girmiş görünüyor. Ama yine de bundan sonrasında gariban Demet Akalın’ın Dubai’den sonra nereye gideceği merak konusu olmaya devam ediyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz