Youtube’un Sevilen Kanallarından Kafalar’da Düğün Var: Fatih Yasin Evleniyor!

Aleyna

Haberler

14 Mart 2021

Youtube’un Sevilen Kanallarından Kafalar’da Düğün Var: Fatih Yasin Evleniyor!

Youtube’un en eski ve en çok abonesi olan kanallarından biri şüphesiz Kafalar! Kafalar’ın ilk sosyal medya macerası Vine ile başladı. Aslında Vine ile birlikte sosyal medyanın kuralları baştan yazıldı diyebiliriz! Vine’ın ortaya çıkması ve popüler hale gelmesinin ardından ilk sosyal medya fenomenleri de yavaş yavaş kendilerini göstermeye başladılar.

Kafalar

Vine’dan Youtube’a!

Vine’dan günümüze kadar gelebilen çok az sosyal medya fenomeni var. Aykut Elmas, Barbaros Dikmen, Halil Söyletmez, Berkcan Güven ve daha nicesi aslında Vine ile tanınan isimler. Kafalar da bu isimlerden biriydi.

Kafalar

İlk olarak Atakan Özyurt ve Fatih Yasin, Vine’da 6 saniyelik videolar çekmeye başladı. Kısa süre içinde pek çok sosyal medya kullanıcısı tarafından sevilmeye başlayan ikili, büyük bir hızla yükselişe geçti. Vine’ın kapanmasının ardından Instagram ve Youtube’a kayan Atakan Özyurt ve Fatih Yasin, yanlarına Bilal Hancı’yı da alarak; “Kafalar” isminde bir Youtube kanalı açtılar.

Kafalar

Zaten Vine ve Instagram’dan belli bir takipçi kitlesine sahip olan Kafalar, Youtube’ta da tutunmayı başardılar. Pek çok farklı video konseptiyle içerik üretmeye başlayan üç kafadar; Youtube’un meşhur “kışkırtma” konseptinin sahibi! Bugün bile Youtube’ta pek çok kanal kafaların “kışkırtma” videolarına benzer içerikler üretmeye devam ediyor.

Kafalar

Fatih Yasin Evleniyor!

Aktif olarak Youtube’u kullanmaya devam eden Kafalar, prodüksiyon anlamında da kendilerini geliştiriyor. Geçtiğimiz haftalarda büyük bir depoyu stüdyo haline getiren Kafalar, yeni videolarını daha profesyonel çekmek için büyük çaba sarf ediyor. Hatta ara sıra yurt dışına giderek oradan da farklı içerikler üretiyor.

Dün akşam ise Kafalar farklı bir heyecan içindeydi! Fatih Yasin, dün akşam kız arkadaşıyla nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımını attı. Tabii Fatih Yasin’in yanında en yakın dostları Atakan Özyurt ve Bilal Hancı vardı! Her ne kadar özellikle kışkırtma videolarında birbirleriyle kavga etseler de; onların dostluğu her zaman baki!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz