Can Yaman 100 Bin Euro’luk Yeni Dizisi Sandokan İçin Tam Gaz Çalışmaya Devam Ediyor

Aleyna

Haberler

14 Mart 2021

Can Yaman 100 Bin Euro’luk Yeni Dizisi Sandokan İçin Tam Gaz Çalışmaya Devam Ediyor

Bir süredir İtalya’da olan Can Yaman, gündemden düşmüyor. Ünlü oyuncu yeni başlayacağı İtalyan dizisi Sandokan için bir süredir sıkı bir şekilde çalışmaya devam ediyor. Dizi için dövüş ve kılıç dersleri alan yakışıklı oyuncu, dersten çektiği videoları sosyal medyada paylaşınca sosyal medyada yer yerinden oynadı.

can yaman

Bay Yanlış dizisinin final yapmasının ardından İtalya’nın önde gelen yapım şirketlerinden biriyle anlaşan Yaman, ‘Sandokan’ adlı dizinin kadrosuna dahil oldu. Sandokan dizisinde başrol karakter olan korsan Sandokan’a hayat verecek olan yakışıklı oyuncu, dövüş ve kılıç dersleri alarak rolüne tam gaz hazırlanıyor.

Bölüm Başı Tam 100 Bin Euro Alacak

Sandokan’ın başrol oyuncusu olacak olan Can Yaman, İtalya’da Erkenci Kuş ile tanınmıştı. Hatırlarsanız geçtiğimiz yıl  Roma ve Yunanistan’a giden Yaman’ı havalimanında yüzlerce hayranı karşılamış, polis, izdihama karşı oyuncunun etrafında güvenlik koridoru oluşturmuştu.

blank

Bay Yanlış’ın final yapınca Yaman, İtalyan yapım şirketiyle anlaştı. Sevenleriyle Sandokan dizisinde buluşacak Can Yaman, yeni dizisi için çalışmaya devam ediyor. İtalyan halkının bir dönemine damga vuran ‘Sandokan’ karakterini canlandıracak olan Can Yaman’ın bölüm başına 100 bin Euro yani yaklaşık 925 bin TL alacağı iddia edildi.

İtalyan yazar Emilio Salgari tarafından kurgulanan 19. yüzyıldan kalma hayali korsan Sandoka’nın maceralarının anlatılacağı dizinin çekimleri 2021’in ekim ayında başlayacak. İtalyan halkının çok sevdiği karakteri canlandırmak için ise yakışıklı oyuncu çok sıkı bir hazırlık kampına girdi.

Can Yaman İtalya’da İş Başında

can yaman

Bir reklam filmi için İtalya’ya gelen Can Yaman, büyük bir hayran kitlesine ulaşınca yaptığı işlerin ardı arkası kesilmedi. İtalya’da bir oyun markasından sonra makarna markasının yüzü olan yakışıklı oyuncu, İtalya’nın en sevilen ünlülerinden biri haline geldi. İtalya’da güzeller güzeli spor spikerinde aşkı bulan genç oyuncuya anlaşılan İtalya şanslı geldi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz