Güzel Oyuncu Buse Varol Mutfakta Hünerlerini Sergiledi! Alişan’a Kokoreç Yaptı: “Daha Ne İsteyeyim?”

Aleyna

Haberler

14 Mart 2021

Güzel Oyuncu Buse Varol Mutfakta Hünerlerini Sergiledi! Alişan’a Kokoreç Yaptı: “Daha Ne İsteyeyim?”

Buse Varol, bugün çocuklardan vakit bulup mutfağa girdi! Uzun süredir iki çocuklu hayata adapte olmaya çalışan güzel oyuncunun eşi Alişan, kendisinden kokoreç isteyince; Buse Varol mutfağa girerek hünerlerini sergiledi! Tabii Alişan da bu anları sosyal medyadan paylaşmayı ihmal etmedi.

Alişan ve Buse Varol

Eliz Geldi, Tektaş Ailesi 4 Kişi Oldu!

Geçtiğimiz ay ikinci kez anne baba olma heyecanı yaşayan Buse Varol ve Alişan çifti Eliz’in gelişini aile arasında coşkuyla kutladılar. Koronavirüs pandemisi nedeniyle Eliz’in doğumunda misafir kabul etmeyen çiftimiz, yine de hiçbir masraftan kaçınmayarak; hastane odası süsledi ve Eliz’in doğum anında ameliyathanede profesyonel fotoğraf çekimi yaptırdı!

Buse Varol ve Alişan

Doğuma Buse Varol’un eşi Alişan da katılarak; eşine destek vermekten geri durmadı. Doğumdan kısa bir süre sonra Instagram hesaplarında Eliz’li ilk aile pozlarını paylaşan çiftimiz; sosyal medya takipçilerinden de büyük destek gördüler. Özellikle Burak’ın kardeşi Eliz’le tanışma anı gören herkesin kalbini eritti.

Buse Varol, Eliz ve Burak

Çiftimiz Eliz’le birlikte eve döndüklerindeyse birçok hediye ve tebrik çiçeğiyle karşılaştılar. Bir süre Eliz’e ve iki çocuklu bir aile olmaya çalışan çiftimiz; bu uğurda oldukça yıprandı! Neredeyse her gün yorgunluklarını ve uykusuzluklarını Instagram hesabından paylaşan çiftimiz, Koronavirüs kısıtlamalarının biraz da olsa kalkmasının ardından kendilerini dışarıya attılar.

Buse Varol, Alişan, Eliz ve Burak

Buse Varol’un Mutfak Macerası!

Geçtiğimiz gün bir alışveriş merkezinde görüntülenen Tektaş çifti, kameralara poz vermekten geri durmadı. Henüz yeni doğum yapmış Buse Varol’un kısa zaman içinde hamilelik kilolarından kurtulması da gözlerden kaçmadı! Her fırsatta Eliz ve Burak’la eğlenceli anlarını paylaşan Buse Varol, bugün Alişan’ın kadrajından kaçamadı!

Alişan story

Alişan’ın canı kokoreç isteyince Buse Varol mutfağa girdi ve eşi için yemek yapmaya başladı. Ancak Buse Varol’un mutfak macerası, Alişan tarafından ifşa edildi! Eşinin mutfaktaki görüntülerini Instagram hesabından paylaşan Alişan; Buse Varol’a övgüler yağdırmayı da ihmal etmedi; “Bana bir şeyler yapıyor iki gözümün çiçeği!” diyerek ilk storysini paylaşan Alişan, Buse Varol’u övmeye devam etti; “En sevdiğim şeyi yapıyormuş iki gözümün bebeği!”

Alişan story

Buse Varol’un mutfakta ne yaptığını merak ettiğimiz sıralarda; Alişan sağ olsun bizleri aydınlattı; “Bitiyor az kaldı. Karımın elinden kokoreç. Daha ne isteyeyim?”

Alişan story
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz