Neymiş Ne Olmuşlar? Yasak Elma Oyuncularının 4 Yılda Yaşadığı Değişime Çok Şaşıracaksınız

Aleyna

Haberler

25 Haziran 2021

Neymiş Ne Olmuşlar? Yasak Elma Oyuncularının 4 Yılda Yaşadığı Değişime Çok Şaşıracaksınız

Fox Tv’nin fenomen dizisi Yasak Elma sezon arası vermesine rağmen gündemden düşmüyor. Sevilen diziden gelen paylaşım herkesi çok duygulandırdı.

yasak elma

Yasak Elma şüphesiz son zamanların en sevilen dizilerinden biri. En son dördüncü sezonu ile ekrana gelen dizi, hem çarpıcı konusu hem de yıldız kadrosu ile ismini dizi tarihine altın harflerle yazdırdı bile. Med yapım imzalı olan, yönetmenliğini ise Neslihan Yeşilyurt ve Murat Öztürk’in yaptığı Yasak Elma, yeni sezonuyla da tahtı koruyacağa benziyor.

yasak elma

Yıldız kadrosunda Şevval Sam, Eda Ece, Şafak Pakdemir, Vildan Vatansever gibi isimlerin olduğu Yasak Elma, sadece reyting listelerinde değil sosyal medyada da oldukça popüler. Birbirinden zeki ve güzel kadın başrollerinin olduğu, entrikası bol dizinin hayranları ve sevenleri dizi tatil arasındayken bile onları konuşuyor.

Ne Çabuk Geçmiş 4 Sezon

Med Yapım’ın sosyal medya hesabından yepyeni bir paylaşım geldi. Yasak Elma için hazırlanan özel video dizinin sevenlerini uzun bir zaman yolculuğuna çıkardı. Yasak Elma karakterlerinin ilk sezon ve son sezon hallerinin olduğu video sosyal medyanın gündemine oturdu. Yasak Elma’nın sevenleri ise diziyi beraber izledikleri arkadaşlarını paylaşıma etiketleyerek eski günleri andı. Yasak Elma’nın ilk günlerine götüren bu özel paylaşım herkesi çok duygulandırdı.

Peş Peşe Gelen Ayrılık Haberleri

yasak elma

Bildiğiniz gibi Yasak Elma dizisinde birçok ayrılık meydana geldi. Dizinin en fenomen karakteri Şahika’yı canlandıran Nesrin Cavadzade’nin ayrılmasıyla herkesi çok üzen Yasak Elma’dan peş peşe ayrılık haberleri geldi. Kaya’yı canlandıran Barış Kılıç’ın ayrılmasından sonra hiç beklenmedik bir ayrılık haberi daha geldi. Hasan Ali Kuyucu karakterine hayat veren Erdal Özyağcılar’ın da diziden ayrılacağı duyurulmuştu. Bakalım bu kadar ayrılıktan sonra Yasak Elma’da nasıl bir sezon izleyeceğiz.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz