Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz Aşkı O’nun Gönlünde Bir Türlü Bitmek Bilmiyor! Bakın Bu Aşkın Unutamayanı Kim?

Aleyna

Haberler

25 Haziran 2021

Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz Aşkı O’nun Gönlünde Bir Türlü Bitmek Bilmiyor! Bakın Bu Aşkın Unutamayanı Kim?

Cem Yılmaz, geçtiğimiz yıla aşkları ile damga vurdu. Bir süre Cem V Defne modunda gezen ünlü komedyen ardından Serenay Sarıkaya ile birlikte olduğunu duyurmuştu.

Cem V Defne Bitti!

Cem Yılmaz Ahu Yağtu’dan ayrıldıktan sonra bir çok ilişki yaşadı. Ancak eski eşi de dahil olmak üzere hiçbir ilişkisi sosyal medyaya ve magazine bu denli yansımadı. Yaklaşık 1,5 yıl süren Cem Yılmaz, Defne Samyeli ilişkisi sürpriz bir şekilde sona erdi. Her iki taraftan da ayrılık sebebine ilişkin bir açıklama gelmezken, Serenay Sarıkaya dedikoduları ortalığı karıştırdı.

Kısa Süre Sonra Serenay Geldi

blank

Defne Samyeli ile ayrıldıktan kısa bir süre sonra Serenay Sarıkaya ile birlikte Atina’da görüntülenen Cem Yılmaz, dönüşte magazin muhabirlerine yakalandı ve “Serenay Sarıkaya ile görüntülendiniz, ne söyleyeceksiniz?” sorularına “Ne diyeyim her şey gördüğünüz gibi” cevabını verdi

Defna Samyeli Cem Yılmaz Ayrılığının Sebebi Anlaşıldı!

blank

Defne Samyeli ayrılığının hemen ardından gelen Serenay Sarıkaya ilişkisi, Cem V Defne ayrılığının perde arkasını gün yüzüne çıkardı. İddialara göre Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya’nın yakınlığı Defne’yi bir hayli rahatsız etti. Çıkan anlaşmazlıklara tahammül edemeyen çift, sonunda ayrılık kararı verdi.

Fotoğrafları Kaldırmaya Gönüller El Vermedi

blank

Cem Yılmaz- Senay Sarıkaya ilişkisi de birçok fotoğraf karesiyle sosyal medyaya yansıdı. Ünlü komedyen kendi hesabında ‘Doğrulanmış Şehrin hayhuyundan uzakta,doğanın bize sunduğu falan filan 🙂 Satıp savıp başladık bakalım bi hayırlı olsununuzu alırız’ notu ile paylaştığı Serenay Sarıkaya fotoğrafını uzun bir süre profilinden kaldırmadı.

blank

Bu durumun üzerine Serenay Sarıkayanın paylaştığı bir fotoğrafı Cem Yılmaz’ın beğenmesi “Cem ve Serenay barıştı mı?” sorularını akıllara getirdi. Bu soru Cem Yılmaz’a sorulunca da ünlü komedyenden “Küsmedik ki barışalım” yanıtı geldi. Ancak bu yanıtın öncesinde Yılmaz, ayrıldıklarını açıklamıştı. Küsmedik sözleri ise bu ayrılığın kavgasız dövüşsüz medeni bir şekilde gerçekleştiğini gözler önüne serdi.

Unutamayan Serenay Sarıkaya Oldu!

blank

Aradan aylar geçti, Cem Yılmaz bu fotoğrafı sosyal medya hesabından sildi; ancak aynı hamle Serenay Sarıkaya’dan gelmedi. Sarıkaya, siyah kalp emojisi ile paylaştığı Cem Yılmaz fotoğrafını sosyal medya hesabından silmedi. Bu durumdan anlaşıldığı kadarıyla bu aşk da bitti ancak bir tarafın aklından anılar silinmedi. Öyle görünüyor ki bu aşkın “unutamayanı” ünvanını Serenay Sarıkaya haketti!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz