Demet Akalın İçin Dans Etmişti! Alişan’ın Oğlu Burak Bu Kez Okan Kurt’un Doğum Gününe Özel Şarkı Söyledi

Aleyna

Haberler

20 Nisan 2021

Demet Akalın İçin Dans Etmişti! Alişan’ın Oğlu Burak Bu Kez Okan Kurt’un Doğum Gününe Özel Şarkı Söyledi

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, eski eşi ve hayat arkadaşı Okan Kurt’un doğum günü için Instagram’ı seferber etti. En tatlı video da Alişan’ın oğlu Burak’tan geldi!

Demet Akalın

Demet Akalın, uzun süre boyunca aşktan yana yüzü gülmeyen bir isimdi. Hatta şöhretini artıran olay da nişanlısı İbrahim Kutluay’ın onu aldatmasıydı! “Eski sevgiliye sitem” şarkıları, kötü bir ayrılık yaşayan Demet Akalın’dan dinlenince daha da anlamlı oluyordu. Sonrasında bu aşkın hüznünü geride bırakan ünlü şarkıcı, yine büyük hüsranlar yaşadı. Ta ki Okan Kurt’la tanışana kadar!

İlk Buluşmada Karar Verdi

Okan Kurt, Demet Akalın’ı dinlemeye geldiğinde attığı “Keşke” mesajıyla ünlü şarkıcıyı tavlamış! Konser bittikten sonra atılan bu mesaj, ilk buluşmanın yolunu açmış. Demet Akalın da ilk buluşmada “Ben bu adamla evleneceğim” diye düşünmüş. Gerçekten de öyle olmuş! 2012’de evlenen çift, 2014’te de kızları Hira’ya kavuştu. Ama Okan Kurt’un iflasının arkasından yaşananlar boşanmayı da beraberinde getirdi.

Demet Akalın instagram yorumu

Çiftin iflas olayı gerçekleştiği gibi boşanması, “Mal kaçırıyorlar, formaliteden boşandılar” iddialarına neden oldu. Boşandıktan kısa süre sonra tekrar bir araya gelmeleri de bu söylentileri büyüttü. Ama Demet Akalın evlilik sözleşmesi ve mal ayrımı olduğunu, Okan Kurt’la maddi anlamda bir bağı olmadığını söyledi.

Bizi hiç düşünmemiş gibi hissettim. Büyük kızgınlıklarım var” dediği eski eşiyle ayrı yataklarda yattıklarını da hep vurguladı. Ama “Hira’ya kardeş“, “Onun kocası yok, benim var” gibi açıklamaların ardı arkası kesilmedi. Bugün de “Her zaman” yazarak hayat arkadaşının doğum gününü kutladı.

“Oy benim deli Kurt’um”

Demet Akalın, hayat arkadaşı Okan Kurt’un doğum gününü kızı Hira ve kendisiyle olan fotoğraflarını paylaşarak kutladı. Son olarak da Okan Kurt’un fotoğrafına “Oyyy benim deli kurt’um, iyi ki doğdun, iyi ki benimsin” yazdı. Nazar boncuğunu da unutmadı, Şeyma Subaşı’nın da dediği gibi, “No nazar!

Demet Akalın Okan Kurt story

Okan Kurt’u, Demet Akalın’ın dönem dönem küsüp barıştığı dostları Esra Balamir ve Alişan da kutladı. Ama en ilgi çekici kutlama kesinlikle Alişan’ın oğlu Burak’a aitti!

Burak’ın Fikri Değişmiş

Alişan ve Burak

Alişan ve Buse Varol’un oğlu Burak, Demet Akalın’ı halası gibi görüyor ve tüm aileyi çok seviyor. Okan Kurt hariç! Bir ara babasının sorduğu “Okan’ı seviyor musun?” sorusuna tüm içtenliğiyle “Yok” demişti!

Belli ki, fikri değişmiş. Çünkü Okan Kurt’a da tıpkı “halası” Demet Akalın’a yaptığı gibi dans edip doğum günü şarkısı söyledi. Bu kez “Seni seviyorum” bile dedi! Malum, Demet Akalın ve Alişan yıllarca küs kaldıktan sonra bu noktaya geldi. Aralarındaki aile ilişkisini tekrar kurabilmeleri ne güzel!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz