Sen Çal Kapımı’nın Güzeli Hande Erçel’den Yeni Fotoğraf! Maldivler’deki Bu Pozu Kerem Bürsin mi Çekti?

Aleyna

Haberler

20 Nisan 2021

Sen Çal Kapımı’nın Güzeli Hande Erçel’den Yeni Fotoğraf! Maldivler’deki Bu Pozu Kerem Bürsin mi Çekti?

Sen Çal Kapımı dizisinin güzel oyuncusu Hande Erçel ve yakışıklı jönü Kerem Bürsin, dizi çekimleri bitince soluğu Maldivler’de aldı. Yediği içtiği ayrı gitmeyen ikili, sezonun stresini de beraber attı.

Spora Bile Birlikte Gidiyorlardı!

Geçtiğimiz günlerde spor salonundan birlikte çıktıkları görülen Hande Erçel ve Kerem Bürsin, “aşk mı var?” sorularını akıllara getirmişti. Yakışıklı oyuncu kendisine yöneltilen sorulara, “Aşk olursa haberiniz olur.” şeklinde yanıt vermişti.

İlk Günden Beri Yakıştırılıyorlar

blank

Dizi başladığı günden beri seyirciler tarafından birbirine yakıştırılan Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in uyumu sevenlerinin gözünden kaçmıyor. Her pozları olay olan başarılı oyuncular, takipçilerinin sıkı göz hapsinde!

Maldivler’de Baş Başa Tatil Yaparken Görüntülendiler

blank

Bir sosyal medya kullanıcısı tarafından kaydedilen bu karedekilerin Kerem Bürsin ve Hande Erçel olduğu iddia edilmişti. Her ne kadar yüzleri seçilmese de, ikilinin Maldivler’de romantik bir tatil yaptığı iddiaları medyayı sallamıştı.

Paylaşımlar Tatili Doğrular Nitelikte

blank

İddialardan kısa süre sonra Kerem Bürsin’in Instagram hesabından paylaştığı bu fotoğraf, Maldivler tatilini doğrular nitelikteydi. Deniz ve güneşin tadını çıkardığı görülen Bürsin’in paylaşımında gözler Hande Erçel’i aradı.

Bir Diğer Fotoğraf Hande Erçel’den Geldi

blank

Hande Erçel’in Instagram hesabında paylaştığı, hem kendinin hem de gün batımının güzelliğini gözler önüne seren bu fotoğraf ise ‘fotoğrafı Kerem Bürsin mi çekti?’ sorusunu akıllara getirdi. Her iki oyuncunun hikayesinde de yer alan ‘getting lost’ notu takipçilerin gözünden kaçmadı. Notun bir mesaj mı yoksa bir tür ‘kalp kalbe karşıdır’ durumu mu olduğunu henüz bilemiyoruz.

Kaldıkları Suitin Geceliği 10 Bin TL!

blank

Maldivler’de baş başa romantik bir tatil yaptıkları düşünülen ünlü oyuncular, iddialara henüz yanıt vermedi. Hürriyet’in haberine göre geceliği 10 bin TL olan suitte kalan Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in sosyal medya hesapları, meraklı takipçileri tarafından mercek altına alındı.

Benzer Haberler

Enes Batur 20 Nisan 2021

Bu ne ya

Yorum Yaz