Çok İyi Olduğu İçin En İyisini Hak Ediyormuş! Uçak Eleştirilerine Bozulan Şeyma Subaşı Instagram’da Nutuk Attı

Aleyna

Haberler

20 Nisan 2021

Çok İyi Olduğu İçin En İyisini Hak Ediyormuş! Uçak Eleştirilerine Bozulan Şeyma Subaşı Instagram’da Nutuk Attı

Sevgilisinin uğruna uçak kapattığı Şeyma Subaşı, “En iyisini hak ettiğimi biliyorum” dedi. Çok iyi biri olduğuna ve sevgilisinin de en iyisi olduğuna dair Instagram’dan nutuk atması herkesi şaşırttı!

Şeyma Subaşı

Sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, fenomenliğini bile bir zamanlar evli olduğu ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’ya borçlu. Ama bununla gurur duyuyor! Emek ve çabanın değerini küçülten, başkalarının imkanlarına yaslanarak yaşamayı yücelten bu anlayış da toplumda epey karşılık buluyor! Bu nedenle, Şeyma Subaşı benzer biçimde yaşayan herkesten daha çok tepki çekiyor. Bu hayat onun kendi tercihi ve Şeyma Subaşı, bir yozlaşma yaşanıyorsa onun sebebi değil, sonucu!

“Kleopatra Mısır’ın Ekmeğini Böyle Yemedi”

Yine de, son hareketiyle herkesi dehşete düşürmeyi başardı. Malum, Şeyma Subaşı özel uçaklara alışkın. Yıllarca hiç durmadan ülke ülke gezebilmesini de Acun Ilıcalı’nın uçaklarına borçluydu! Boşandıktan sonra bu imkanı kaybetmemek için de epey çaba gösterdi. Nihayet, gönlüne göre birini buldu! Milyarder olduğu söylenen Mısırlı sevgilisi Mohammed Al Saloussi, özel jet bulamayınca Şeyma Subaşı için uçak kapattı. Şeyma Subaşı da bunu hiç çekinmeden paylaşıp hepimizin gözüne soktu!

Uçak kapatma olayı anında Twitter ve Instagram’ın gündemine düştü tabii ki! Yapılan yorumlar “Gülüyoruz ağlanacak halimize” dedirtiyor!

Öte yandan, bu yorumlar Şeyma Subaşı’nın canını fena sıktı. Ne kadar iyi olduklarına dair bir nutuk bile attı!

“En iyisini hak ettiğimi biliyordum”

Şeyma Subaşı, sevgilisi Meedo ve Melisa’yla fotoğraflar paylaşarak, ne kadar iyi bir insan olduğunu anlattı.

En iyisini hak ettiğimi biliyordum. Çok kıymetli ve özel biriyim. Öncelikle ailem beni üniversiteye gönderemese de iyi bir eğitim verdi ve iyi biri olmayı öğretti” diyen Şeyma Subaşı, aslında üniversiteye gitmişti. Ama Acun Ilıcalı’yla yaşadığı aşk yüzünden okumaya pek fırsatı kalmamıştı! “Allah o yüzden bana en iyisini verdi” diyerek sevgilisini öven ünlü isim, “Çok iyi biri olduğunuz için daha iyisini hak ettiğinizi söyleyebilir misiniz?” diye sordu.

Meedo İlk Kez Cevap Yazdı

Şeyma Subaşı

Gerçekten iyi biri misiniz, dedikoducu musunuz, pozitif misiniz, başınızı yastığa koyunca ‘Bugün birini incittim mi?” diye sorguluyor musunuz? En önemlisi, Allah’a şükrediyor musunuz, bunları kendinize sorun. Ben soruyorum ve cevabım “Evet”. Bu yüzden en iyisini hak ediyorum ve Meedo en iyisi” diyen Şeyma Subaşı, sevgilisine “Nasıl harika bir adam olunur?” konulu bir kitap yazmasını önerdi! Bu kez Meedo da kayıtsız kalmadı.

Şeyma Subaşı instagram

Meedo’nun destanının da aşağı kalır yanı yok: “Hiç yorum yapmazdım ama bu kez senin herkesten iyi olduğunu söylemek zorundayım. Gördüğüm en tatlı, kibar, sevgi dolu insansın ve seni bu yüzden seviyorum. Aşktan kör olduğum için değil, seninleyken sevildiğimi ve takdir edildiğimi hissettiğim için böyle söylüyorum. Seninle birlikte her şeyi eskisinden daha net görüyorum!

Ne denir ki, kimseye bir şey ispat etmek zorunda değilsiniz. Ne kapattığınız uçaklar ne de bu aşk destanları sizin ne kadar iyi ve tatlı olduğunuzu gösteriyor!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz