Hakan Sabancı’nın Çapkınlıkları Yetmedi! Arzu Sabancı’dan da Yeni Bir “Sakin ol champ, evdeyim” Vakası Geldi

Aleyna

Haberler

20 Nisan 2021

Hakan Sabancı’nın Çapkınlıkları Yetmedi! Arzu Sabancı’dan da Yeni Bir “Sakin ol champ, evdeyim” Vakası Geldi

Türkiye’nin en zengin ailelerinden Sabancıların başı şu sıralar yine Hakan Sabancı yüzünden dertte. Ama annesi Arzu Sabancı’nın son paylaşımı da “Sakin ol champ” günlerini hatırlattı!

Hakan Sabancı

Sabancı ailesi, bu sene biraz çaptan düşmüş olsa da, Türkiye’nin en zengin ve tanınmış ailelerinden biri. Ama Hakan Sabancı sağ olsun, adları iş dünyası haberleri kadar magazin haberlerinde de geçiyor! Hızlı çapkın Hakan Sabancı, neredeyse her ay başka biriyle anılıyor. Bir ara, Hakan Sabancı’nın Almanya’da yaşayan ve herkesten sakladıkları bir kızı olduğu bile söyleniyordu! Aile bu konuya dair Instagram yorumlarını silmek dışında bir hamle yapmadı.

Öte yandan, pandemi Hakan Sabancı’yı da vurduğu için bir süredir sessiz sakin bir profil çiziyordu. Ama Sabancı adı son dönemde yine magazin sayfalarını süslemeye başladı. Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı çiftinin evlilik hazırlıkları gibi güzel haberlerin yanına yine Hakan Sabancı’nın çapkınlıkları eklendi!

Aygün Aydın Hakan Sabancı

Oyuncu Aygün Aydın’la flörtleşen Hakan Sabancı, onu çok kızdırmış olmalı. Çünkü Aygün Aydın, Hakan Sabancı’nın stalkladığı kadınları paylaştı ve “Bu s*rtüklerle nasıl baş edeyim?” diyerek Instagram’dan isyan etti!

Banka Kredisine Hakan Sabancı mı Bakıyor?

Aygün Aydın, bu paylaşımlar sayesinde Instagram’dan mavi tik kaptıktan sonra dozu artırdı. Sabancıların sahibi olduğu bankayı bile konuya bağlamayı başardı!

Aygün Aydın story

Bir şey demesine gerek yok aslında, banka kredilerine Hakan Sabancı’nın karar verdiğini sanmıyoruz! Sonra da iyice coşarak onlarca story attı. Hakan Sabancı’yla hikayesini baştan sona öğrendik!

Hakan Sabancı’nın o dönemki ilişkisini bozmak için uğraştığını, tanıştıklarında onun kim olduğunu bilmediğini söyledi. Kendisini linçleyenlere de, “Türkiye’deki kadınların yüzde 90’ı bu adamı istiyor. Kimse hayallerini yıkan birini sevmez. Beni de sevmeyecekler ama bu kadarı da olmaz” dedi! Evet, bu kadarı da olmaz, hangi yüzde 90 bu?

Bir Darbe de Arzu Sabancı’ya

Hakan Sabancı cephesinde işler bildiğiniz gibi. Annesi Arzu Sabancı’nın cephesinde ise bambaşka “duyarlılık” meseleleri var!

Arzu Sabancı story

Arzu Sabancı, “Aşı da olsanız kurallara devam. Kendi irademizle tam kapanma yapabiliriz. Yaz aylarını, güzel günlerin hayalini kurarak, umudumuzu kaybetmeden. Sakın evde sıkıldık demeyin. Rahat nefes aldığınız her güne, evinizde olduğunuza şükrederek evde kalmaya devam” dedi. Ama bunu Boğaz manzaralı yalısından paylaştı! Üçüncü bir “Sakin ol champ, evdeyim” vakası yaşadık yani!

Bu paylaşım sonrası, sosyal medyada Arzu Sabancı yerden yere vuruldu. En çok sorgulanan da Sabancı bünyesindeki şirketlerin pandemi sırasındaki çalışma koşullarıydı! Anlaşılan, zenginler servetine servet katarken, Boğaz manzaralı yalılardan “Evde kal” paylaşımı yapmanın saçmalığını çözemeyecek kadar izole oldular!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz