Esra Erol Sadece Programdakileri Kavuşturmuyor! Bu Sefer de Eşi Ali Özbir’i Özlediğine Kavuşturdu

Beyza S.

Haberler

2 Temmuz 2021

Esra Erol Sadece Programdakileri Kavuşturmuyor! Bu Sefer de Eşi Ali Özbir’i Özlediğine Kavuşturdu

Sezon boyunca sette yaşamadığı şey kalmayan ve sinirleri olukça yıpranan Esra Erol’un eşinden dikkat çeken bir paylaşım geldi. Ali Özbir sosyal medyada çok özlediği o şeye kavuştuğu anları paylaştı.

esra erol-ali özbir

Türkiye’nin en sevilen yüzlerinden biri olan Esra Erol, hem başarılı kariyeri hem de huzurlu çekirdek ailesi ile gündemi sallamaya devam ediyor. Sektöre oyunculuk ile atıldıktan sonra yaptığı izdivaç programlarıyla ünlenen güzel isim, Fox Tv, Atv, Star Tv, Flash Tv gibi kanallarda sunuculuk yaptı. İzdivaç programlarına yasak gelmesiyle yoluna bambaşka bir formatta devam eden Erol, şimdilerde gizemleri aydınlatmaya çalışıyor.

esra erol-ali özbir

Esra Erol, özel hayatı ile de beğenilerek takip edilen isimlerden biri. Ünlü kabadayı Kürt İdris’in oğlu Ali Özbir ile dünyaevine giren Esra Erol’un İdris Ali ve Ömer Erol adında iki de oğlu var. Turizm ile ilgilenen Ali Özbir, sosyal medyada neredeyse Esra Erol kadar ünlü. Özellikle yaptığı esprili paylaşımlarla gündeme gelen Özbir’den yepyeni bir paylaşım geldi.

Çok Özlemişti Sonunda Kavuştu

esra erol-ali özbir

Yoğun geçen bir sezonun ardından ünlü çiftimiz yorgunluktan kurtulmak için soluğu tatilde aldı. Fethiye’de lüks bir tatil kulübüne giden Ali Özbir, paylaşım yapmayı da ihmal etmedi. Mavi ve yeşilin buluştuğu manzarayı hikayesinde paylaşan Ali Özbir “Çok özlemişiz” diye de not ekledi.

Erken Kutlanan Doğum Günü

esra erol-ali özbir

Doğum günü bu ay olan Ali Özbir’e öncesinde bir kutlama geldi. Esra Erol eşinin doğum gününü kutladığı anları Instagram hesabında paylaştı. Eşi ile samimi bir pozunu paylaşan Erol “Yeni yaşa bir gün kala Ali’ye sürpriz” diye not düştü. Bu özel günün kutlamasına ünlü çiftimiz sevdiklerini de dahil etti. Esra Erol’un “Pijama terlik modundan doğum günü moduna hızlı geçiş…” notu ise olay oldu. Ali Özbir’in doğum gününü kutluyor, mutlu bir ömür diliyoruz.

esra erol-ali özbir
Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz