Demet Akalın Program Biter Bitmez Ortisi Alişan’a Koştu! Özel Gününü Yine Unutmadı

Aleyna

Haberler

6 Mayıs 2021

Demet Akalın Program Biter Bitmez Ortisi Alişan’a Koştu! Özel Gününü Yine Unutmadı

Demet Akalın, Alişan’ın sadece iş arkadaşı olmadığını epeydir ispatlamış durumda artık. Alişan evlendiği zaman küs olan ikili barıştıktan sonra bu açığı fazlasıyla kapattılar diyebiliriz. Özellikle Demet Akalın ortisinin hiçbir özel gününü kaçırmıyor. Bakalım bu kez Alişan’ın hangi özel gününü kutluyor?

Her Özel Günde Yanında

Demet Akalın bugün sosyal medya hesabından ortağı Alişan ve Buse Varol’un evlilik yıldönümlerini kutladı. Buse Varol ve Alişan’ı etiketleyerek nazar boncuklu, çiçekli bir mesaj yayınlayan Demet Akalın mesajında “Nice seneleriniz olsun” dedi. Evlendikleri zaman küs oldukları için çiftin düğünlerine katılamayan Demet Akalın o zamanlardaki yokluğunu fazlasıyla telafi etmiş durumda diyebiliriz.

Barıştıktan Sonra Düğün Hediyelerini Vermişti

blank

Alişan’la 6 yıl süren küslük dönemlerinin ardından bu küslüğe son veren Demet Akalın ilk iş Burak bebeğin doğumundan sonra bebek hediyesi vermişti. Hemen akabinde de gelemediği düğünü telafi etmek için Alişan’ın eşi Buse Varol’a dudak uçuklatan bir saat hediye etmişti. Alişan için adeta kesenin ağzını açan Demet Akalın, Buse Varol’a 50 bin TL değerinde İsviçre yapımı bir saat hediye etmişti.

Burak’ın Doğum Günü Hediyesi Ligler Üstüydü

blank

Ardından Alişan’ın biricik oğlu Burak 1 yaşına girerken anne ve babası epey şaşaalı bir doğrum günü partisi düzenlemişlerdi. Bu şaşaanın altında kalmayacak olan Demet Akalın ise Burak’a 10’u bir yerde takmıştı. Ama Demet Akalın’ın hediyesinin ligler üstü olmasının asıl nedeni taktığı altınlar değil Burak’ın bakıcısına da bir hediye vermesinden dolayıydı. Hediye ne miydi? Tektaş yüzük!

Tatilde Bile Unutmamıştı

blank

Kısacası Demet Akalın ortisi Alişan’ın her özel gününde onun yanında olmaya devam ediyor. Hatta öyle ki özel bir gün olmasa bile tatil dönüşü dahi onun gönlünü bir şekilde hoş etmeyi başarıyor. Örneğin Dubai dönüşü sonrası Alişan’a aldığı altın zincir kolye de hala hafızalarımızda. Ne diyelim, Allah bozmasın. İki ortak daha uzun yıllar böyle bol muhabbet içinde olsunlar…

Benzer Haberler

Nefes kaleli 7 Mayıs 2021

Niice mutlu yıllara

Yorum Yaz