Survivor Adasında Acun Ilıcalı’dan Doğum Günü Sürprizi Geldi: Pasta mı Alev Topu mu? Görenler Çok Şaşırdı!

Aleyna

Haberler

6 Mayıs 2021

Survivor Adasında Acun Ilıcalı’dan Doğum Günü Sürprizi Geldi: Pasta mı Alev Topu mu? Görenler Çok Şaşırdı!

TV8’in sahibi ve birçok programın yapımcısı Acun Ilıcalı hem en yakın arkadaşı hem de sağ kolu Esat Yontunç’un doğum gününü kutlamayı ihmal etmedi. Ünlü yapımcının Esat Yontunç için hazırlattığı pasta görenleri oldukça şaşırttı!

Bugünlerde Survivor için final yaklaşırken Acun Ilıcalı Dominik – İstanbul arasında mekik dokumaya devam ediyor. Her fırsatta İstanbul’daki işlerini halletmek ve kızlarını ziyaret etmek için gelen ünlü yapımcının işi başından aşkın! Kendisini işkolok olarak tanımlayan Acun Ilıcalı aynı anda hem birçok ülkede yayın yapıyor hem de dijital platformu Exxen’i iyileştirmeye ve büyütmeye çalışıyor.

Acun Ilıcalı Esat Yontunç

Exxen Sorunu Devam Ediyor!

İlk olarak teknik sıkıntılarla boğuşmaya başlayan Exxen’e üye olmak neredeyse imkansızdı! Birçok sayfa hata veriyor, yavaş çalışıyordu. Hatta yazılarda bile sorunlar vardı. Üye olmayı başarabilen şanslı kesim ise içeriklere ulaşamıyordu. Birkaç gün için teknik sorunlarını minimize etmeyi başaran Exxen’de yeni bir sorun patlak verdi; Türkiye’nin ilk dijital platformlarından Blu TV’nin kullanıcı sözleşmesini birebir kopyalanmıştı!

Acun Ilıcalı ve Exxen

Kısa süre içinde bu sorunu da çözen Acun Ilıcalı ve Acun Medya ekibi; birkaç aydır büyük bir sorunu çözmeye çalışsa da başarılı olamıyor: İçerik! Youtuberlarla anlaşan ve Exxen’i “Paralı Youtube” konseptiyle seyircilerle buluşturan Acun Ilıcalı her ne kadar farklı içerikler denese de bir türlü istenilen başarıya ulaşamadı. Ancak Exxen’in açığını Survivor 2021 kapatmaya niyetli!

Acun Ilıcalı

Esat Yontunç’un Doğum Gününde Alev Topu!

Her ne kadar reytinglerde istikrarsız ilerleyen bir Survivor görsek de; Acun Ilıcalı sosyal medyanın gücünü kullanmayı çok iyi biliyor! Ancak Acun Ilıcalı bu başarısında yalnız değil, uzun yıllardır aynı ekiple yoluna devam eden ünlü yapımcı çocukluk arkadaşı Esat Yontunç’la birlikte televizyonun kurallarını adeta baştan yazdı. Bugün ise Esat Yontunç’un doğum günüydü. Acun Ilıcalı en yakın arkadaşının doğum gününü kutlamayı da ihmal etmedi.

blank

Ancak Esat Yontunç için hazırlatılan pastada mum olayı biraz abartılınca; pastanın üzerinde “alev topu” var zannettik!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz