Müge Anlı’da Büyük Kaos! Nezen Germiyen Konusunda Tarafların Kavgası Reklam Arasına Taştı: Set Ekibi Dahil Oldu!

Aleyna

ATV

6 Mayıs 2021

Müge Anlı’da Büyük Kaos! Nezen Germiyen Konusunda Tarafların Kavgası Reklam Arasına Taştı: Set Ekibi Dahil Oldu!

Müge Anlı’nın canlı yayınında yaşananlar herkesi şoke etmeye devam ediyor. Nezen Germiyen cinayeti ve Lütfiye Gündüz’ün kaybolması konuları işlenirken hararetlenen taraflar; program reklam arasına girmesine rağmen kavga etmeye devam edince Müge Anlı’nın ekibi olaya müdehale etmek zorunda kaldı. Reklam arasında bile cinayeti çözmeye çalışan Müge Anlı’nın çalışkanlığını da tebrik etmek gerekiyor.

Müge Anlı

2013 yılında 13 yaşındaki Nezen Germiyen’in evden kaçtıktan 6 ay sonra ölü olarak bulunması ailesinin ciğerini yaktı. O tarihlerde kızlarının katilini bulamayan Germiyen ailesi acılarını yaşamaya devam ederken yakın tarihlerde 40 yaşında 3 çocuk annesi Lütfiye Gündüz’ün de ortadan kaybolması kafaları karıştırdı.

Müge Anlı

Ahmet Taşkın En Büyük Şüpheli!

İlk olarak Lütfiye Gündüz’ün ailesi Müge Anlı’nın programına katılarak kızlarını bulmak istediğini dile getirdi. Ancak sonrasında 13 yaşındaki Nezen Germiyen’in de öldürülmüş olması soru işaretine neden oldu. Hem Nezen Germiyen’in hem de Lütfiye Gündüz’ün yakın çevresinin aynı kişilerden oluşması; iki vaka arasında bağlantı kurulmasına neden oldu.

Müge Anlı

Ancak ortalığı karıştıran iddianın sahibi ise Lütfiye Gündüz’ün sevgilisi olduğu iddia edilen Nurullah Koçyiğit’in kız kardeşi Büşra Koçyiğit’ti. Büşra Koçyiğit’in ifadesine göre; “Ahmet Taşkın, ‘Nezen’i ben öldürdüm. Onu öldürdüğüm gibi seni de öldüreceğim. Seni dağa kaçıracağım. Şu Lütfiye’yi bize verin’ dedi. Bana ağza alınmayacak sözlerde bulundu. Kafama silah dayadı. Okula giderken defalarca arabayı üzerime sürdü. Korktuğum için sustum.”

Müge Anlı

Stüdyoda Gergin Anlar!

Ayrıca Ahmet Taşkın’ın 2013 yılında Nezen Germiyen cinayetinde şüphelilerden biri olduğu ve 40 yaşındaki Lütfiye Gündüz’ün Ahmet Taşkın’la görüştükten sonra ortadan kaybolduğu da ortaya çıkınca Müge Anlı ve ekibi gözünü Ahmet Taşkın’a çevirdi.

Bugün ise Nezen Germiyen ve Lütfiye Gündüz konusu Müge Anlı’nın canlı yayınında işlenmeye devam ederken program reklam arasına girmesine rağmen; tarafların arasındaki kavga bitmeyince set ekibi olaya müdahale etmek zorunda kaldı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz