Sadakatsiz’e Rakip Olarak Gelen Masumiyet’te Son Dakika Gelişmesi: Hülya Avşar Bile Diziyi Kurtaramadı!

Aleyna

FOX

6 Mayıs 2021

Sadakatsiz’e Rakip Olarak Gelen Masumiyet’te Son Dakika Gelişmesi: Hülya Avşar Bile Diziyi Kurtaramadı!

Sadakatsiz’e rakip olarak gelen ve yayınlandığı ilk haftalarda oldukça sevilen Masumiyet; son haftalarda reytinglerde yapımcıların yüzünü güldürmeyi başaramıyor. TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre yapım ve Fox TV Masumiyet’in fişini çekmiş, dizi 13. bölümde finale gidiyor.

Masumiyet

2021 sezonunda başlayan diziler tam anlamıyla fırtınalar yarattı! Özellikle de Gülseren Budayıcıoğlu’nun romanlarından uyarlanan diziler reyting rekorlarına doymadı. Ancak bu sezonda fark yaratan tek diziler Gülseren Budayıcıoğlu uyarlamaları değildi. Özellikle de Çarşamba akşamlarına damga vuran hem Sadakatsiz hem de Kuruluş Osman; reytinglerde zirve kavgası yaşıyor!

Masumiyet

Sadakatsiz’e Rakip Olmuştu!

Aynı zamanda TRT’nin yeni başlayan dizileri; Gönül Dağı, Teşkilat, Bir Zamanlar Kıbrıs ve ATV’nin dram yüklü Kardeşlerim dizisi birçok kişinin beğenisi toplamayı başardı. Kanallar haftanın 7 günü iddialı yapımlarla reyting savaşı verirken geçtiğimiz aylarda Çarşamba akşamlarının yıldızı Sadakatsiz’e Fox TV’den rakip geldi: Masumiyet!

Masumiyet

Hem güçlü oyuncu kadrosu hem de iddialı senaryosuyla tanıtımlarla bile herkesi etkisi altına almayı başaran Masumiyet ilk haftalarda oldukça yüksek reytingler elde etti. Hatta birçok kişi sosyal medyada aynı gün yayınlanan iki diziyi karşılaştırmaya ve Masumiyet’in Sadakatsiz’in pabucunun dama atacağını iddia etmeye başlamıştı. Ancak sonuç böyle olmadı!

Masumiyet dizisi

13. Bölümde Final!

Hülya Avşar, Deniz Çakır, Mehmet Aslantuğ, Serkay Tütüncü ve İlayda Alişan’ın başrollerini paylaştığı Masumiyet dizisi; başrol kadın karakterin; toksik ilişki içinde adama “aşık” olduğu bir kurgu içine girince pek çok sosyal medya kullanıcısı bu durumdan rahatsız oldu. Son dönemde ekranlarda güçlü kadın karakterler görmek isteyen izleyiciler kısa sürede Masumiyet dizisinden vazgeçti!

blank

Senaryoda değişikliğe gitmeyen yapım ekibi ise Masumiyet’in fişini çekmeye karar verdi. TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre reytinglerde yüz güldürmeyen Masumiyet 13. bölümle ekranlara veda etmeye hazırlanıyor.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz