Lüks mü Çevrecilik mi? Murat Boz’un Yeni Oyuncağının Fiyatı Dudak Uçuklattı

Aleyna

Haberler

18 Mayıs 2021

Lüks mü Çevrecilik mi? Murat Boz’un Yeni Oyuncağının Fiyatı Dudak Uçuklattı

Lüks araçlara düşkünlüğü ile bilinen Murat Boz, yeni bir otomobil aldı. Aracın fiyatı, duyanları şaşkına uğrattı. Ünlü şarkıcı yine geleneği bozmadı.

Yine Gündemde!

O Ses Türkiye’nin favori jüri üyesi ve adeta demirbaşı olan ünlü şarkıcı, son zamanlarda magazin gündeminde oldukça sık yer aldı. Yakın arkadaşı Hadise’nin Reza Zarrab ile yasak aşk dedikodularına yorumsuz kalan Murat Boz, Geçtiğimiz günlerde Hadise ile aynı evde yaşamaya başladığı iddialarıyla sarsılmıştı. Ünlü şarkıcı bu sefer magazinde gündem yapan aşk iddiaları olmadı!

Alıcı Değil Bakıcı!

blank

Murat Boz’un lüks araçlara olan düşkünlüğü tüm Türkiye tarafından bilinen bir gerçek. Ünlü şarkıcı, 2019 yılında sahip olduğu jipi satarak aynı markaya ait bir lüks araç satın almıştı. Aracının o dönemdeki fiyatının 3,3 milyon TL olduğu iddia edilmişti. Sonrasında lüks segmentte spor araçlar satan bir galerinin önünde magazin muhabirleriyle karşılaşan Boz, muhabirlerin ‘Araç mı alacaksınız?’ sorusuna ‘Sadece bakıyorum. Vakit öldürmek diyelim.’ yanıtını vermişti.

Ayrılığın Acısını Lüks Araç ile Atlattı!

blank

2019 yılında sevgilisi Aslı Enver ile olaylı bir şekilde ayrılmasının ardından, sakinleşmek için yurt dışında tatil yapan Murat Boz, tatil dönüşünde kendini şımartmıştı. Ayrılık acısına yeni aldığı lüks aracı ile teselli bulan ünlü şarkıcının, BOZ plakalı aracı için o dönemde 700 bin Euro ödediği öğrenilmişti.

Bu Sefer Çevreci Davrandı!

blank

Yakışıklı şarkıcı Murat Boz, son olarak Covid 19′ a yakalanmış ve hastalığı hafif semptomlarla evinde dinlenerek atlatmıştı. Bu durum da Boz’u derinden etkilemiş olacak ki, jönümüz teselliyi yine kendine bir oyuncak alarak buldu. Ünlü popçu bu sefer tüm zevklerini bir kenara bırakıp çevreci davrandı. Ancak çevreyi korurken bile lüks tutkusundan vazgeçmedi. Güncelmagazin sayfasının Instagram paylaşımına göre, elektrikli bir araç alan Murat Boz’un yeni oyuncağına tam olarak 1,750 milyon TL ödediği öğrenildi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz