Demet Akalın Sevenlerini Şok Etti! 4. Kez Gelinlik Giydi ve Herkes Şaşkına Döndü

Aleyna

Haberler

25 Mayıs 2021

Demet Akalın Sevenlerini Şok Etti! 4. Kez Gelinlik Giydi ve Herkes Şaşkına Döndü

Her yaz bir hit şarkı ile yaza damga vuran şarkıcı Demet Akalın, yine magazin gündemini salladı. Henüz Eurovision açıklamalarının etkisi dinmeden yine gündem olan şarkıcı bakın bu sefer ne yaptı!

4. Kez Gelinlik Giydi!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın 4. Kez gelinlik giydi! Geçtiğimiz aylarda Okan Kurt ile tekrar evlenip evlenmeyeceği ile ilgili sorulara “Şu an sevgiliyiz ve her şey daha güzel. Evlilik yok!” şeklinde cevap vermişti. Akalın’ı beyaz gelinlikle gören hayranları şoka uğradı.

Mankenlikle Başlayıp Şarkıcı Oldu

blank

Demet Akalın lise eğitimini tamamladıktan sonra annesinin desteğini alarak Yaşar Alptekin’in mankenlik kursuna kayıt yaptırmış, kısa bir süre sonra da Neşe Erberk ajans ile çalışmaya başladı. Mankenlik mesleğini severek ve başarı ile yapan Akalın daha sonra müzik konusundaki yeteneğini keşfederek kariyerine bu alanda devam etme kararı aldı. Her yaz bir hit şarkı yaparak zirveye oturan Demet Akalın, şarkıları kadar aşk hayatı ile de pek çok kez gündem oldu.

3 Evlilik Yaptı

blank

Güzel şarkıcının, milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile yaşadığı ilişki uzun süre konuşuldu. Bu ilişkiden yaralı ayrılan Demet Akalın, ilk evliliğini 2006 yılında Oğuz Kayhan ile yaptı ve bu evlilik yalnızca 3 ay sürdü. Ünlü şarkıcının ikinci eşi ise Önde Bekensir idi. Bekensirle 2010 yılında dünyaevine giren şarkıcı, 7 ay sonra boşandı.

Sonunda Hayatının Aşkını Buldu

blank

Bir uzun ilişki ve iki evilikten sonra nihayet hayatının aşkını bulan Demet Akalın, Okan Kurt ile 2012 yılında hayatını birleştirdi ve bu evlilikten minik fenomen Hira dünyaya geldi. Bir süre sonra Okan Kurt’un ticaret hayatının zora girmesi sonucu haciz davaları ile sarsılan Akalın, Okan Kurt’tan da boşandı, ancak bu ayrılık uzun sürmedi. Tekrar barışan ve aynı evde yaşamaya devam eden çift sevgililik hayatını çok sevdi. Öyle ki, Demet Akalın tekrar evlenmek gibi bir düşüncesi olmadığını bile söyldi.

Evlenmem Dedi Gelinlik Giydi

blank

Evlenmem diyen Demet Akalın, bu gün 4. kez gelinlik giydi! Ancak bu sefer evlenmiyor, evlenmek isteyenlere gelinlik dağıtıyordu. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında evlilik hazırlığı apan 3 çifte gelinlik hediye edileceğini söyleyen Akalın, programı gelinlikle sundu. Onun beyazlar içindeki bu görüntüsü, Okan Kurt ile tekrar evlenmesini bekleyen hayranlarına ‘hadi inşallah’ dedirtti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz