Herkes Leyla ile Mecnun Duyurusu Beklerken Erdal Bakkal’ı Canlandıran Cengiz Bozkurt’tan Ters Köşe Geldi!

Aleyna

Haberler

25 Mayıs 2021

Herkes Leyla ile Mecnun Duyurusu Beklerken Erdal Bakkal’ı Canlandıran Cengiz Bozkurt’tan Ters Köşe Geldi!

TRT’nin efsane dizilerinden Leyla ile Mecnun final bile yapmadan ekrandan kaldırılmıştı. Leyla İle Mecnun’un yıllar sonra Acun Ilıcalı’nın Exxen’inde aynı kadroyla tekrar çekilmeye başlayacağı haberi hepimizi oldukça sevindirdi. Ancak dizinin Erdal Bakkal’ı Cengiz Bozkurt bir türlü yeni proje için ikna edilemiyordu. Cengiz Bozkurt’un ikna edilememe sebebi ortaya çıktı! Meğerse ünlü oyuncu Oscar ödüllü Parazit filminin yapımcısıyla el sıkışmış!

Leyla ile Mecnun Geliyor!

Bildiğiniz gibi ülkemizde son zamanlarda mizah ve komedi dizilerini ekranlarda göremiyoruz. Özellikle de 2021 dizi sektörüne ünlü psikiyatr Gülseren Budayıcıoğlu eserlerinden uyarlanan diziler damgasını vurunca ekranlarda komedi dizisi izlemek büyük bir hayal oldu! Ardı ardına dram dizilerine yüklenen kanallar sayesinde komediye hasret kaldık. Birçok kişinin severek takip ettiği Leyla ile Mecnun dizisinin geri döneceği haberine ise oldukça sevindik!

blank

Absürt komedi olarak karşımıza çıkan Leyla ile Mecnun, kesinlikle herkese göre değil! Seveni çok seviyor sevmeyeni ise hiç sevmiyor. Genellike 18-35 yaş arasının severek izlediği Leyla ile Mecnun dizisi bu sefer bir televizyon kanalında değil dijital platformla geri dönüyor. Acun Ilıcalı’nın 900 milyon TL yatırım yaptığı Exxen Ocak ayında faaliyete geçti. Ancak Exxen’de beklenilen çıkış bir türlü gerçekleşmeyince Acun Ilıcalı Leyla ile Mecnun gibi milyonlarca kişinin severek takip ettiği bir diziyi bünyesine dahil etti hem de aynı kadroyla!

Leyla İle Mecnun

Cengiz Bozkurt Ters Köşe Yaptı!

Ancak ufak bir sorun vardı, dizinin Erdal Bakkal’ı Cengiz Bozkurt bu teklife sıcak bakmıyordu. Oyuncu kadrosunun müdehale etmesiyle birlikte Cengiz Bozkurt’ta Leyla ile Mecnun için yeşil ışık yaktı. Bu sevindirici haberi Ahmet Mümtaz Taylan’ın ağzından duyunca oldukça sevindik. Ancak Cengiz Bozkurt’un bize tek sürprizi bu değilmiş!

blank

TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Oscar ödüllü Parazit filminin yapımcısıyla el sıkışan ünlü oyuncu “Extreme Job” filminin Türkiye uyarlamasının başrolü için ünlü koreli yapım şirketiyle anlaştı. Çekimleri Ağustos sonunda başlayacak olan filmin yönetmenliğini Selçuk Aydemir üstlenecek. Cengiz Bozkurt “Leyla ile Mecnun” dizisinin çekimlerinin bitmesinin hemen ardından film için hazırlıklara başlayacak!

Benzer Haberler

TuKa 25 Mayıs 2021

Çay Erdal bakkalda içilir

Yorum Yaz