Demet Akalın “Şubat’tan beri gizli hummalı çalışmam bitti” Diyerek Yeni Markasının Müjdesini Verdi!

Aleyna

Haberler

5 Aralık 2020

Demet Akalın “Şubat’tan beri gizli hummalı çalışmam bitti” Diyerek Yeni Markasının Müjdesini Verdi!

Son dönemlerde ünlülerin başlattığı bir akım var. Ne biliyor musunuz? Kendi markasını çıkarma, kendi kozmetik ürünlerini çıkarma gibi bir akım. Buna dahil olan yeni bir isim de var. Tabii ki güzellik kraliçesi Demet Akalın!

Kimlerin Kozmetik Ürünleri Var?

Kerimcan Durmaz’ı biliyorsunuz. Geçtiğimiz dönemlerde kendi adını verdiği bir ruj serisi çıkarmıştı. Onun rujları oldukça fazla beğenilmişti.

Bu serüvene Merve Boluğur da katıldı. Onun da “Merve Boluğur” adını verdiği bir ruj markası var. Hem de fiyatları çok uygun. Denemek lazım!

Youtube’a çektiği makyaj videolarıyla tanıdığımız Danla Biliç de kozmetik macerasına atılanlardan biri. Onun da kendi adını verdiği bir ruj markası var. Danla’nın rujları piyasaya sürülür sürülmez öyle çok beğenildi ki sroklarda kalmadı. Tabii ki fiyatları da hiç fena değil.

Şimdi de Demet Akalın!

Alişan’la sabah kuşağında bir program yapan Demet Akalın son dönemlerde oldukça fazla gündemdeydi. Deniz Seki’yle olan macerasını bilirsiniz. Niyetim kapanan defterleri açmak değil elbette! Demek istiyorum ki Demet Akalın şimdi de farklı bir şekilde adını duyurmaya hazırlanıyor!

Demet Akalın da kendi markasıyla bomba gibi geldiğini Instagram hesabından bir hikaye paylaşarak duyurdu. O da kendi markasını bir ruj ile hayranlarına sunmaya hazırlananlardan.

Videoda gördünüz. Peçete üzerinde ruj denemesi yapıyor belli ki güzel şarkıcı. “Makyaj benden sorulur!” mesajını iletirken bekleyin bomba gibi geliyorum dercesine bir hali de var.

Rujunu önce kendisi deniyor Demet Akalın ve hikayede de sevenlerine gösteriyor. Meğer Şubat ayından beri gizemli bir şekilde sürdürüyormuş çalışmalarını. Kimseye de beli etmemiş. Büyük başarı gerçekten!

“Pudraya bye bye diyeceksiniz” derken rujunun özelliğine de bir parça değinmeden durmuyor Demet Hanım. Heyecanını yüzünden okuyabiliyoruz ki o da “Ay çok az kaldııı!” diye haykırırken bunu yeterince belli ediyor. Nasıl bir ürün ortaya çıkacak merakla bekliyoruz Demet Hanım. Bizi merakta bırakmayın!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz