Müziği Hayatından Hiç Eksik Etmeyen Cem Yılmaz “Anthony Hopkins’le beraber Viyana’daki Konserinin” Müjdesini Verdi!

Aleyna

Haberler

5 Aralık 2020

Müziği Hayatından Hiç Eksik Etmeyen Cem Yılmaz “Anthony Hopkins’le beraber Viyana’daki Konserinin” Müjdesini Verdi!

“Evet, çocuk aldırdım!” cümlesiyle son dönemde oldukça fazla yankı uyandıran Cem Yılmaz biraz sakinleşmiş görünüyor. Geçen seferki siniri nedendi bilinmez ama bu kez farklı bir paylaşımla karşımızda. Niyeti herkesi güldürmek anlaşılan.

Biraz Agresifti!

Bir süredir sevgili olan Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ikilisi geçtiğimiz aylarda ayrılma kararı almıştı. Öyle ki ilişkileri bir ayrı bir barışık ilerliyordu. Pek çok kişi “isabet olmuş” yorumunda bulunmuştu.

Sonrasında magazincilere ters ve bir o kadar da komik cevaplar veren Cem Yılmaz herkesi şaşırtmıştı. “Serenay ayrılığı iyi gelmedi herhalde” diye konuşuldu bu kez de. Yine de kötü düşünmemek lazım. Burada da gazetecileri güldürmek istemiş olabilir!

Konser Müjdesi Veriyor

Ünlü komedyen bugün biraz daha sakinlemiş olsa gerek Instagram’da paylaştığı videonun altına yazdığı notta espriye yer veriyor.

“Anthony Hopkins’le beraber Viyana’da seslendireceğimiz konserimiz öncesi küçük ısınmalar.” diyerek yaptığı müziğe dikkat çekiyor komedyen. Her şakanın altında bir gerçek vardır Cem Bey! Viyana’da bir konser mi vermek istiyorsunuz yoksa?

Devamında da “Pandemi ile gelen isimli eserimin 3.bölümünden bi kesittt !”diye ekleyen Cem Yılmaz, pandemide daha da ağırlık verdiği hobisi müzik üzerinden güldürmeye çalışıyor. Müziğin de hayatının her yerinde olduğunu görüyoruz.

Gönderinin altına birkaç isim de etiketli. Bunlar da gözümüzden kaçmadı. Etiketli ilk isim; ünlü orkestra şefi Nisan Ak. Cem Yılmaz, Nisan Ak’ı yakından takip ediyor ve sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarda onu etiketlemeyi ihmal etmiyor. Geçen dönemlerde Twitter’da Nisan Hanım’ın birkaç paylaşımını yine esprili bir dille retweetlemişti:

Cem Yılmaz’ın diğer etiketlediği kişi de dünyaca ünlü piyanist Fazıl Say’dı. Fazıl Bey’e yaptığı müzik çalışmasını dinletmek istiyor belli ki. Hatırlayın! Cem Yılmaz’ın geçen yıl yaptığı bir gösteriye Fazıl Say’da katılmıştı. Fazıl Bey’in stendap gösterisine yaptığı güzel yorumlar Cem bey’i çok mutlu etmişti. Yine bir övgü almak istiyor olabilir.

Bir de yine ünlü piyanist İbrahim Yazıcı’yı etiketledi Cem Yılmaz. İbrahim Yazıcı da bu paylaşıma kahkahalarla cevap verdi. Bir de yorumu vardı ki espriyi Cem Yılmaz’dan aldı ona geri verdi.

Cem Yılmaz da müzikle hobi olarak ilgilendiğini ifade ederek müziğin onun için bir kaçış olduğunu söylüyor. Stresini bu şekilde atıyor anlaşıldı!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz