Taner Ölmez ve Vahide Perçin Bir İlke İmza Attı! Uluslararası Ödül Alan Oyuncular Büyük Gurur Yaşattı

Aleyna

Haberler

5 Aralık 2020

Taner Ölmez ve Vahide Perçin Bir İlke İmza Attı! Uluslararası Ödül Alan Oyuncular Büyük Gurur Yaşattı

Ünlü oyuncular Taner Ölmez ve Vahide Perçin bir ilke imza attı. İki oyuncu da “Latin Amerika’nın Emmy’si” olarak görülen Produ Ödülleri’nden zaferle döndü.

Türk dizilerinin ihracatta rekor kırdığını ve pek çok yabancı ülkede ne kadar sevildiğini hepimiz biliyoruz. Özellikle Latin Amerika, Balkanlar ve kısa zaman öncesine kadar Orta Doğu’da izlenme rekorları kıran Türk dizileri ödül törenlerinde de boy göstermeye başladı. Geçtiğimiz yıl International Emmy Ödülleri’nde Şahsiyet dizisindeki performansıyla “En İyi Erkek Oyuncu” ödülünü alan Haluk Bilginer bir ilki gerçekleştirdi. Bu ilklere dün bir yenisi daha eklendi!

Bir Zamanlar Çukurova’ya Ödül!

Bir Zamanlar Çukurova fotoğraf

Türk dizilerinin son dönemde en çok ilgi gördüğü coğrafya kuşkusuz Latin Amerika. Küba’da bile izlenen Türk dizileri sadece televizyonda değil ödül törenlerinde de rekor kırmaya başladı! Latin Amerika’nın Emmy’si olarak tanımlanan Produ Ödülleri’nde “En İyi Dizi” ödülü Bir Zamanlar Çukurova’ya gitti.

Pandemi Önlemli Teşekkür!

Vahide Perçin

Ünlü oyuncu Vahide Perçin, fenomen dizi Bir Zamanlar Çukurova’da 70 bölüm boyunca Hünkar Yaman karakterini canlandırdı. Usta oyunculuğuyla ağızları açık bırakan Perçin’in Bir Zamanlar Çukurova’nın bu ödülü almasında büyük bir payı var. Bunu gören jüri usta oyuncuya da “En İyi Yabancı Kadın Oyuncu” ödülünü verdi! Böylece, Vahide Perçin bu ödülü alan ilk Türk oyuncu oldu. Vahide Perçin, ödüle şu sözlerle teşekkür etti:

“Bütün dünyanın büyük bir disiplin içinde olduğu bu günlerde, sizler, dostlarımız, seyircilerimiz , bizlere çok güzel bir haber yolladınız. Aldığımız bu ödüller için ekibim ve kendim adına çok teşekkür ediyorum. Bizi izlediğiniz için çok teşekkür ediyoruz, size sevgi ve saygılarımızı yolluyoruz. Lütfen maskelerinizi takmayı unutmayın, sosyal mesafenizi her zaman koruyun. Geçecek, az kaldı!”

Taner Ölmez de Başardı!

Taner Ölmez

Başarılı oyuncu Taner Ölmez’in Mucize Doktor’da canlandırdığı otizmli doktor Ali Vefa karakteri milyonların kalbine dokundu. Bu karakterle olağanüstü bir başarı kazanan Ölmez’in hakkını Produ jürisi de verdi. Ünlü oyuncu törenden “En İyi Yabancı Erkek Oyuncu” ödülüyle döndü.

Umarız, Türk oyuncular ülkelerinde oynadıkları yapımlarla başarılarına başarı katmaya devam eder!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz