Demet Akalın Tuvalet Krizinde Zara’nın İsmini Veren Bircan Bali’ye Ağır Yüklendi: “Ne Ayıp Sanki Yan…”

Aleyna

Haberler

30 Aralık 2020

Demet Akalın Tuvalet Krizinde Zara’nın İsmini Veren Bircan Bali’ye Ağır Yüklendi: “Ne Ayıp Sanki Yan…”

Pop müziğinin sevilen ismi Demet Akalın, yine yaptıklarıyla değil söyledikleri ya da yazdıklarıyla gündeme geliyor!

Tuvalet Krizinde Sular Durulmuyor!

Bildiğiniz gibi en son ortaya çıkan bir tuvalet krizi vardı, isim vermeden İbrahim Tatlıses’in İbo Show’una katılan kadın konulardan birinin, Demet Akalın’ın kulisinde bulunan tuvaletini “pis” bıraktığı iddia edilmişti. Kendi tuvaletinin izinsiz kullanılmış olduğunu gören Demet Akalın, Star TV’yi ayağa kaldıracak kadar çok sinirlenmişti.

Sosyal medyada oldukça gündem olan bu konuda, gözler şimdiye kadar İbo Show’a katılmış kadın konuş sanatçılara çevrilmişti. Hatta anket bile yapıldı!

Bircan Bali’den Zara İddiası!

Ancak, geçtiğimiz gün Beyaz TV’nin gündem belirleyen magazin programında Bircan Bali ve Seren Serengil’in konuğu eski manken Deniz Akkaya’ydı. Zaten biliyorsunuz, Seren Serengil’in yakın arkadaşları programa sık sık konuk olarak geliyor. O gün Söylemezsem Olmaz programında ortaya birçok iddia atıldı, bu iddialardan biriyse oldukça çarpıcıydı!

Demet Akalın ve Bircan Bali

Bu iddia, program sunucusu Bircan Bali’nin “Demet Akalın bombanın pimini çekti ortaya attı, şimdi ben söylüyorum onlar birbirini yesin. duyduğuma göre Demet Akalın’ın tuvaletini kirli bırakan kişi Zara’ymış. Ben duyduğumu söylüyorum.” açıklamasıyla bu sırrı ortaya çıkartmış oldu.

Demet Akalın’dan Bircan Bali’ye Çıkış!

Bugün yayılmaya başlayan bu haber sonrası, Instagram’da ki magazin sayfalarından biri bunu haber yaptı ve bu haberi Demet Akalın’da görmüş oldu. Gönderinin altına yaptığı yorumla herkesin aklında soru işareti yarattı: “Benim kulisimde kamera falan yok!! Yeyin birbirinizi ne demek ya?? Ben olmadığım yerde nasıl Zara diyebilirim. Ne Ayıp sanki kendi yanındaymış gibi!”

Demet Akalın Yorum

Şimdi Demet Akalın bu kişiyi biliyor mu, bilmiyor mu? Bilmiyorsa “hiçbir kadın tuvaleti böyle bırakamaz, erkek olsa belki!” açıklamasını yapmıştı. Kafalar daha çok karıştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz