Demet Akalın Ülkede Yaşananlara Dayanamadı Sonunda Instagram’dan İsyan Etti: “Nasıl Ya Kafayı mı Yediniz?!”

Aleyna

Haberler

20 Haziran 2021

Demet Akalın Ülkede Yaşananlara Dayanamadı Sonunda Instagram’dan İsyan Etti: “Nasıl Ya Kafayı mı Yediniz?!”

Güzel şarkıcı Demet Akalın, bugün ülkemizde yaşanan bir taciz olayını Instagram üzerinden eleştirdi ve suçlu kişinin serbest bırakılmasına isyan etmeden duramadı. Bu tip olaylara gösterdiği tepkilerle sosyal medyanın odağı olan Demet Akalın’ın takipçileri de güzel şarkıcıya hak vermeden duramadı.

Her Söylediğiyle Olay Olmayı Başarıyor!

Bildiğiniz gibi Demet Akalın genellikle Instagram ve Twitter paylaşımlarıyla ön plana çıkıyor hatta söylediği sözlere pek çok kişinin tepkisi çekmeyi başaran güzel şarkıcı; toplumsal olaylara da değinmeden durmuyor. Genellikle Koronavirüs Pandemisi nedeniyle işsiz kalan birçok sektör için sık sık paylaşımlar yapan Demet Akalın, toplumda yaşanmaması gereken olaylara da tepkisini göstermeden duramıyor.

blank

“Dilin kemiği yok” sözünün karşılığı olarak karşımıza çıkan Demet Akalın, çoğu zaman sözleriyle sosyal medyadan linç yese de; bazı zamanlarda alkış aldığı paylaşımlar yapmaktan da geri durmuyor. Geçtiğimiz günlerde yol ortasında bir çatışma arasında kalan ve kafasından aldığı kurşun nedeniyle hayatını kaybeden bir vatandaşı paylaşan Demet Akalın, o storyleriyle herkesin dikkatini çekmişti.

blank

Demet Akalın Daha Fazla Dayanamadı!

Bugün ise yine benzer bir durum yaşandı. Konya’da markete giden 12 yaşındaki kız çocuğu, dedesi yaşındaki bir adam tarafından taciz edildi. 85’lik Mustafa K. ufak kız çocuğunu taciz ederken marketin kameralarına yakalandı. Kız çocuğunun ailesi, 85 yaşındaki Mustafa K.’dan şikayetçi olsa da; mahkeme kararı sonucunda yaşlı adam serbest bırakıldı. 12 yaşındaki çocuğun ailesi ise bu karara isyan etti.

blank

Ancak isyan eden tek kişi kızın ailesi değildi. Demet Akalın bu haberi Instagram’da görünce sessiz kalmadı ve karara isyan etti; “Nasıl ya kafayı mı yediniz siz!” Evet Demo, tüm Türkiye’nin sesi oldun resmen! Sosyal medya kullanıcıları da isyan eden sapkın adam hakkında nefretlerini belli etmekten geri durmadılar.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz