Saklamaya Çalışsa da Başaramadı! Yasak Elma’nın Şahika’sı Nesrin Cavadzade Hakkında Gerçekler Ortaya Çıktı

Aleyna

Haberler

20 Haziran 2021

Saklamaya Çalışsa da Başaramadı! Yasak Elma’nın Şahika’sı Nesrin Cavadzade Hakkında Gerçekler Ortaya Çıktı

Yasak Elma dizisinden ayrılan ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade yaptığı paylaşımlar ile olay yaratmaya devam ediyor. Ünlü oyuncudan dikkat çeken bir paylaşım geldi. O paylaşımla saklanan gerçek açığa çıktı.

nesrin cavadzade-yasak elma

Farklı aurası ve kendine has cazibesi ile hepimizi kendine hayran bırakan Nesrin Cavadzade son dönemlerin en popüler isimlerinden biri. Azerbaycan asıllı olan güzel oyuncu Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nden mezun olduktan sonra Şahika Tekand’dan oyunculuk dersleri aldı.

nesrin cavadzade-yasak elma

Ardından Yersiz Yurtsuz dizisi ile oyunculuk kariyerine başlayan ünlü oyuncuyu Samanyolu, Al Yazmalım, Küçük Ağa, Ağır Roman Yeni Dünya, Bizim Hikaye gibi yapımlarda izlemiştik. En son Yasak Elma’daki rolüyle izleyicileriyle buluşan Cavadzade, Şahika karakteri ile çok sevilmişti. Dizi ekibi ile yaşadığı bir anlaşmazlık sonunda Yasak Elma’ya veda eden güzel oyuncu, hayranlarını da bir hayli üzmüştü.

Terlikleri İfşa Oldu

Nesrin Cavadzade bildiğiniz gibi sosyal medya ve televizyonun bizden sakladığı sırları sık sık açığa çıkaran biri. Hatılarsanız, ünlü oyuncunun Yasak Elma dizisinde şık elbisenin altına giydiği eşofmanla poz vermesi olay olmuş, herkesi çok güldürmüştü.

nesrin cavadzade-yasak elma

Fenomen isimden benzer bir paylaşım daha geldi. Sosyal medyada tam 2,7 milyon takipçisi olan güzel oyuncu, mini ve renkli elbisesi ile poz veren Nesrin Cavadzade’nin parmak arası plaj terlikleri de fotoğrafta göründü. Bu kareyi esprili bir şekilde takipçileri ile paylaşan Cavadzade, “Terliklerimi çekme ama demiştim” diye not yazarak sosyal medyayı kahkahaya boğdu.

Kalçalı Paylaşımı Çok Dikkat Çekmişti

nesrin cavadzade-yasak elma

Entrikalar kraliçesi Şahika’ya hayat veren Nesrin Cavadzade’den geçtiğimiz günlerde yine çok konuşulan bir paylaşım gelmişti. Ünlü oyuncu Edis’in Martılar şarkısından bir alıntı yaparak Instagram hesabında paylaşmıştı. “Niyetin çat çat çatlatmaksa. İnadına pat pat salla kalça.” yazan Cavadzade’nin takipçileri güzel oyuncuya övgüler yağdırmıştı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz