Sabancı Ailesinin Zor Günleri: Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı Düğünlerine Aylar Kala Kemer Sıkma Politikasına Geçti!

Aleyna

Haberler

20 Haziran 2021

Sabancı Ailesinin Zor Günleri: Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı Düğünlerine Aylar Kala Kemer Sıkma Politikasına Geçti!

Hem sosyetenin hem de tüm Türkiye’nin en çok takip ettiği ailelerinden biri şüphesiz Sabancı ailesi! İngiltere’de Royal ailesi neyse, bizde de Sabancı ailesi o. Ailenin her üyesinin yaptığı hareketler, açıklamalar, ilişkileri, aşk hayatları magazin gündeminde büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Hal böyle olunca bize de konuşacak pek çok konu çıkıyor. Bugün ise Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı hakkında Posta gazetesinde çıkan habere göre; Türkiye’nin en zengin ailelerinden Sabancı ailesinin en büyük oğlu ve nişanlısı Bodrum’a giderken ekonomi ile uçmuş!

Sabancı Ailesi

Sabancı Ailesi Kemer Sıktı!

Posta’dan Bekir Saçar’ın haberine göre, Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı Bodrum uçusunda ekonomi sınıfındaymış. Uçak indikten sonra çiftimizin yanına giden Bekir Saçar, Hacı Sabancı’ya; “Senin özel uçakla ve lüks yatlarla seyahat etmene alışığız. Tarifeli uçakta ve ekonomi sınıfında uçtuğunu görmek beni çok şaşırttı” demiş. Hacı Sabancı ise; “Benim ekonomide ne ilk ne de son uçuşum. Genellikle böyle uçarım ama bunu kimse bilmez” cevabını vermiş.

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı

Özel jetleri ve tekneleri ile sık sık magazin gündeminden eksik olmayan Sabancı ailesinin en büyük oğlu Hacı Sabancı; anlaşılan son zamanlarda kemer sıkma politikasına geçiş yapmış. Nişanlısı Nazlı Kayı’yla birkaç ay sonra dünyaevine girmeye hazırlanan Hacı Sabancı’nın Bodrum’a tarifeli bir uçakta ekonomi sınıfında uçması herkesi çok şaşırttı. Özellikle de kardeşi Hakan Sabancı’nın sevgilileri için Bebek’ten tekne kaldırdığını düşünürsek; Sabancı ailesi zor günler geçiriyor diyebiliriz!

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı

Düğün Yakın!

Bildiğiniz gibi Hacı Sabancı ve Nazlı Kayı, büyük bir gizlilik içinde geçtiğimiz aylarda nişanlanmıştı. Nişan, Bursa’da Nazlı Kayı’nın ailesinin organize ettiği bir organizasyon ile gerçekleşti. Tüm magazincilerin gözü kulağı Bursa’da olsa da; Sabancı ailesi oldukça dikkatliydi ve nişandan sızan hiçbir fotoğraf olmadı. Ancak aylar sonra Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı aileleriyle nişan pozları paylaşınca fotoğrafları görebildik! Umarız düğün de böyle olmaz.

Geçtiğimiz günlerde bir modaevinden fotoğraf paylaşan Nazlı Kayı, düğün hazırlıklarına başladığını duyurmuş oldu. Hazırlıklara, gelinlik bakarak başlayan güzelimizin nasıl bir gelinlik tercih edeceği ise merak konusu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz