Demet Akalın ve Alişan’dan Sonra Seda Sayan’ın Gözü Murat Boz’un Koltuğunda mı? Bu Detay Sizi Çok Şaşırtacak!

Aleyna

Haberler

1 Haziran 2021

Demet Akalın ve Alişan’dan Sonra Seda Sayan’ın Gözü Murat Boz’un Koltuğunda mı? Bu Detay Sizi Çok Şaşırtacak!

Sabahların Sultanı olarak bilinen Seda Sayan, şu sıralar gündemden düşmüyor. Demet Akalın ile Seda Sayan arasında başlayan polemik, gittikçe dallanıp budaklandı. Seda Sayan’a darbe vuran sadece Demet Akalın Olmadı!

Ünlüler Dünyasından Müzisyenlere Destek!

Koronavirüs Pandemisi sebebiyle her sektörün zorluk çektiği bu dönemde, en büyük hasarı gören eğlence sektörü ve müzisyenler oldu. Hal böyle olunca ünlüler dünyasından müzisyenlere destek yağdı. Müzisyenleri destekleyen isimler arasında Murat Boz ve Seda Sayan da vardı.

blank

Ancak Seda Sayan’ın destek girişimi, sosyal medya kullanıcıları tarafından bir hayli yanlış anlaşıldı. Murat Boz’un paylaşımını kopyalayarak kendi sosyal medya hesabında paylaşan Seda Sayan, yorumlarda linç edildi.

Polemik İşte Böyle Başladı

blank

Geçtiğimiz günlerde Demet Akalın ve Alişan’ın sunduğu Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının reyting kurbanı olarak ekranlara veda etmesi üzerine kanal Seda Sayan ile anlaştı. Sabahların Sultanı ekranlara geri döneceğini açıklayınca, Demet Akalın’dan engeli yedi. Seda Sayan, Demet Akalın’ın tepkisine “TV ile yapılan anlaşmanız bitmiş 1 hafta önce sorduğumda ‘sorun yok anlaşabilirsin’ mesajın elimde duruyor komik olmayın sizi kovmadılar anlaşmanız BİTTİ!” şeklinde cevap verdi.

Demet Akalın her ne kadar Seda Sayan’ı takip etmeyi bırakmış olsa da onun bu cevabı kulağına çalınmış olacak ki, geciktirmeden bir paylaşım yaptı ve açıklamasında “Seni sever sayarız! 21 Mayıs 17.33’te ‘Sakın inanmayın böyle abuk subuk haberlere. Ben canlı yayın yapamam çocuklar’ diye mesaj attın, ben de ‘Sıkıntı yok’ dedim. Cuma günü program bitişi ‘Ben başlıyorum’ diye biz sormadan mesaj attın. Bizim yakıştıramadığımız ekiple ağlarken bu mesaj. Cenaze evine davulla gidilmez! Sen bunu daha iyi bilirsin, profesyonellikte her şey olur. Bu son açıklamam ama bir daha beni senle yanak yanağa göremezler. Bilgine!” ifadelerine yer verdi.

blank

Yine Linç Edildi

Seda Sayan ve Demet Akalın arasındaki bu polemik büyüdükçe ve diğer ünlü isimler de bu polemiklere dahil oldukça, tarafların ağızlarından çıkacak her kelimeyi çarpıtmaya meraklı bir kitle ortaya çıktı. Sabahların Sultanı Seda Sayan da tam olarak bu kitle tarafından linç edildi.

blank

Murat Boz’un paylaşımını kendi hesabında yayınlayarak müzisyenlere destek vermek isteyen Seda Sayan ne yazık ki iyi niyetinin kurbanı oldu. Sayan’ın bu paylaşımı takipçilerinin aklına ‘Murat Boz’un yerinde de mi gözü var’ sorusunu getirdi. Ünlü sanatçının o paylaşımını yayınlayan “gazetemagazin” sayfasının gönderisine ‘Murat Boz’un storysini çalmış’, ‘Onun huyu bu. Herkesin ekmeğini çalar, işini çalar, storysini çalar’ şeklinde yorumlar yağdı.

blank

Tavrından Ödün Vermedi

blank

Seda Sayan’dan yorumlara cevap gecikmedi. Güzel sanatçı hakkındaki iddialara cevap verirken üslubunu asla bozmadı ve “Tüm müzisyen ve sanatçı arkadaşlarım için yaptığım bir çağrıdır bu kişiselleştirmeyin lütfen yorumlarınıza dikkat” demekle yetindi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz