Hamile Duygusallığı: Düğüne Haftalar Kala Melisa’yı Özleyen Şeyma Subaşı Takipçilerine Story Zehirlenmesi Yaşattı!

Aleyna

Haberler

1 Haziran 2021

Hamile Duygusallığı: Düğüne Haftalar Kala Melisa’yı Özleyen Şeyma Subaşı Takipçilerine Story Zehirlenmesi Yaşattı!

Bugünlerde Ibiza’nın yerlilerinden olmaya niyet eden Şeyma Subaşı, düğününe haftalar kala kızı Melisa’yı özleyince takipçilerine story zehirlenmesi yaşattı! Melisa’nın binbir türlü halini Instagram hesabında paylaşmaktan geri durmayan Şeyma Subaşı kızına sevgisini bugünlerde oldukça fazla belli etmeye başladı.

Nereden Nereye!

Bildiğiniz gibi Şeyma Subaşı ve milli eniştemiz Meedo son birkaç aydır güzel bir ilişki yaşamaya devam ediyor. Her yaptıklarıyla sosyal medyanın odağında olan çiftimizin evlilik haberi ise magazin gündeminde deprem etkisi yarattı. Bundan birkaç sene önce Acun Ilıcalı’yla evleneceğini duyuran Şeyma Subaşı; magazincileri inandıramamıştı! Hatta öyle ki, bazı gazateler Acun Ilıcalı’ya ulaşarak bu haberi teyit ettirme ihtiyacı duydular.

blank

Birkaç sene öncesine kadar açıklamalarıyla magazin gündeminde ciddiye alınmayan Şeyma Subaşı; bugünlerde tek bir paylaşımıyla bile herkesi etkilemeyi ve konuşulmayı başarıyor. Hatta bazen hiçbir şey yapmasa bile hakkında yalan haberler türetilmeye başlanıyor. Geçtiğimiz aylarda Miami’de Instagram hesabı çalınan Şeyma Subaşı; aynı gün içinde hesabını geri almayı başarmış olsa da bir süreliğine sosyal medya detoksu yapmayı tercih etti.

blank

Şeyma’nın Özlemi!

Birkaç gün Instagram hesabından paylaşım yapmayan Şeyma hakkında bazı magazin sayfaları; “Popo estetiği” olduğu ve operasyon kötü geçtiği için yataktan kalkamadığını iddiasını ortaya attı. Ancak kendisi hakkında bu iftiralara sinirlenen güzelimiz aynı gün içinde bu haberi yalanladı. Hatta birkaç gün sonra da Türkiye’ye gelerek basın mensuplarına sinirini belli etti.

blank

Ancak bugünler geride kaldı, şimdilerde Meedo ile evlenmek için gün sayan Şeyma Subaşı’nın hamile olduğu iddialarıysa aldı başını gitti. Bu konu hakkında konuşmayan Şeyma’nın yen fotoğraflarında eliyle göbeğini kapatmaya çalışması ve sık sık Melisa’yı paylaşması kafalarda soru işareti yarattı. Acaba Melisa, şimdiden yeni kardeşini kıskanmaya mı başladı? Yoksa Şeyma’ya hamilelik duygusallığı mı vurdu? Nedenini bilmiyoruz ama Şeyma; dün akşam bizlere story zehirlenmesi yaşatmayı çok iyi bildi! Hatta Melisa’nın bir fotoğrafının üzerine; “Sakin ol Şeyma, o senin kızın Şeyma! Yakında gelecek her şey yolunda Şeyma! (Bana inanın hiç de kolay değil…)” diyerek Melisa’ya özlemini dile getirdi.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz