Restoran Zincirinde Nusret Kozmetikte Selin Ciğerci! Önce Vergi Rekortmeni Oldu Şimdi de Dünyaya Açılıyor!

Aleyna

Haberler

1 Haziran 2021

Restoran Zincirinde Nusret Kozmetikte Selin Ciğerci! Önce Vergi Rekortmeni Oldu Şimdi de Dünyaya Açılıyor!

Instagram’ın sevilen fenomenlerinden Selin Ciğerci, önce vergi rekortmeni oldu şimdi de dünyaya açılıyor! Son günlerde Londra’dan storyler paylaşan güzelimiz müjdeyi verdi. Selin Beauty artık İngiltere’de! Hedefi dünya pazarına diken Selin Ciğerci bugün Instagram hesabından, Londra’da şirket açtığını duyurdu.

Selin Ciğerci’nin Sansasyonları!

Sosyal medyanın en çok konuşulan insanlarından biri şüphesiz Selin Ciğerci! Her yaptığı ile olay olmayı başaran güzel fenomenimiz artık sadece Influencer ya da fenomen değil; vergi rekortmeni bir iş kadını. Bundan birkaç sene önce takma kirpikle kozmetik sektörüne giriş yapan Selin Ciğerci’nin her geçen gün işini büyütmeye devam etti. Sadece kozmetik ürünleri değil aynı zamanda temizlik ürünleri ve güzellik merkezleri de açan Selin Ciğerci’nin hedefi daha da yüksek!

blank

Son olarak yeni çıkarttığı maskarasının tanıtımını yaparken; “takma kirpik” takan ve sonrasında da maskarasının “takma kirpik” etkisi yaptığını iddia eden Selin Ciğerci bu hamlesiyle sosyal medyanın diline düşmüştü. Bir hafta boyunca Instagram’dan linçlenen ve dalga geçilen Selin Ciğerci; bu olaydan birkaç hafta sonra “takma kirpik”i bilerek taktığını ve amacının reklam olduğunu katıldığı bir Instagram canlı yayınında kabul etti.

Selin Ciğerci Londra’da Şirket Kurdu!

blank

Bu sansasyonların bile yıkamadığı Selin Ciğerci, emin adımlarla yoluna devam ediyor. Aynı zamanda Selin Ciğerci, 2020’nin “En Çok Vergi Ödeyen Kadınları” listesine girerek vergi rekortmeni de olmayı başardı. Bu başarısını ise dünya pazarına açılarak kutluyor! Bazı yatırımlar için İngiltere’ye gittiğini söyleyen Selin Ciğerci, bugün Londra’da şirket açtığını duyurdu: “Kimliğimi de aldım dönüyorum güzel ülkeme. Artık markamı daha global bir marka olması için çalışmalara başlayabilirim Selin Beauty Center sahibesi hanımefendilere müjde; sevenlerime müjde sorumluluklarım daha da büyüsün daha çok insana istihdam sağlamak istiyorum kozmetik sektörünü en güzel şekilde temsil edeceğim söz veriyorum. Nusret gibi ülke ülke açmazsam bana da Selin demesinler”

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz