Fatma Öz Cinayeti Müge Anlı’nın Reklam Arasına da Taştı! Bunu Kimse Beklemiyordu Müge Anlı Bile Şaşırdı: “Allah Şahit!”

Aleyna

ATV

1 Haziran 2021

Fatma Öz Cinayeti Müge Anlı’nın Reklam Arasına da Taştı! Bunu Kimse Beklemiyordu Müge Anlı Bile Şaşırdı: “Allah Şahit!”

Müge Anlı’nın canlı yayınında kan donduran olaylar ve vakalar yaşanmaya devam ediyor. Bildiğiniz gibi geçtiğimiz günlerde Fatma Öz’ün ailesi kızlarını aramak için Müge Anlı’nın programına başvurmuştu. Ancak acılı ailenin programa başvurmasının ardından Fatma Öz’ün evli sevgilisi tarafından katledildiği ortaya çıktı. Bugün ise Fatma Öz’ün cinayeti aydınlatılmaya devam ediyor. Reklam arasında devam eden kavga, Müge Anlı’nın Instagram hesabından paylaşıldı!

Müge Anlı

ATV’nin güzel sunucusu Müge Anlı’nın programı reyting rekorları kırmaya devam ederken; her gün üstü kapatılmış bir olay daha açığa çıkarılmaya devam ediyor. Sezon finaline haftalar kala Müge Anlı’nın programında yaşanan bir vahşet, ekran başındaki ve stüdyodaki herkesin kanını dondurdu!

Kan Donduran Olay!

40 yaşındaki Fatma Öz, eşinden boşanmış ve Malatya’da yaşamını sürdüren bir kadın. Ancak bir gün ortadan kaybolması üzerine ailesi polise giderek kızlarının kayıp olduğunu bildiriyor. Bir aydan uzun süre boyunca aranan Fatma Öz bir türlü bulunmayınca, acılı aile Müge Anlı’nın programına başvurarak kızlarının bulunmasını istiyor.

blank

Fatma Öz’ün kaybında dikkatleri çeken isim ise Bahri Maraşlı! Kadının sevgilisi olan Bahri Maraşlı, Müge Anlı’nın programına katıldığında çelişkili ifadelerle herkesin hafızasında yer edinmeyi başardı. Hatta Bahri Maraşlı’nın bir diğer sevgilisi Yasemin Hanım da programa dahil oldu ve ikilinin arasında duygusal bir bağ olmadığını söyleyerek Basri’yi korudu.

blank

Reklam Arasında Tartışma Devam Ediyor!

Ancak gerçek çok geçmeden ortaya çıktı. Bir kıskançlık krizi sonucunda Fatma Öz’ü öldüren Bahri Maraşlı; kendi canına kıymaya çalıştıktan sonra polise giderek her şeyi itiraf etti ve kadının cansız bedeni ortaya çıktı. Fakat Müge Anlı da kavga bitmedi. Bugün Bahri’nin diğer sevgilisi Yasemin programa katılarak bildiklerini anlattı.

Ancak aileler arasında yaşanan tartışma reklam arasına da uzayınca ortalık karıştı. Müge Anlı ise bu anları Instagram hesabından paylaşarak yaşanan olayların gerçekliğini bir kez daha gözler önüne serdi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz