Eurovision Kavgası Büyüyor! Hadise’den Işın Karaca’ya Yanıt Gecikmedi: “Bende O Hırs Vardı…”

Aleyna

Haberler

20 Mayıs 2021

Eurovision Kavgası Büyüyor! Hadise’den Işın Karaca’ya Yanıt Gecikmedi: “Bende O Hırs Vardı…”

Bugün Hadise ve Işın Karaca arasında yeni bir kavga patlak verdi! 2009 yılında Eurovision yarışmasında ülkemizi temsil eden güzel şarkıcı Hadise; yarışmadan dördüncü olarak ayrıldı. Ancak bu konunun kavgası bugüne kadar devam ediyor. Belçika’da bir radyo kanalına konuk olan Hadise; “Belçika’dan Eurovision teklifi gelse kabul eder misiniz?” sorusuna “Neden olmasın” yanıtını verince ortalık karıştı.

Hadise Yanlış Anlaşıldı!

Instagram magazincileri tarafından Koronavirüs misali yayılmaya başlayan bu haber kısa sürede Instagram ve Twitter’ı da etkisi altına aldı. Tabii bu haberler yayılırken bazen aynı Koronavirüs gibi mutasyonlara da uğrayabiliyor. Her yayınlayan hesap daha ilgi çekici hale getirmek için orijinal içerikte olmayan bazı detayları varmış gibi lanse edince ortalık karışıyor.

blank

Güzel şarkıcı Hadise’nin konusu da aynen böyle oldu! Söylediği sözlerin çarpıltığını söyleyen Hadise’ye birçok sosyal medya kullanıcısından tepki yağdı. Bildiğiniz gibi 2009 yılında Hadise “Düm Tek Tek” şarkısıyla Eurovision’a katılmış ve yarışmadan dördüncü olarak ayrılmıştı. Son yıllarda Eurovision yarışmasına katılmadığımız için belki yeni nesil bilmez ama o dönemler Eurovision yarışması bizim için çok önemliydi!

ışın karaca

Işın Karaca’ya Yanıt Gecikmedi!

Bu yarışmadan sonra ünü artan Hadise’nin Düm Tek Tek performansı hiçbir zaman unutulmadı. Geçtiğimiz gün Belçika’da MNM isimli bir radyo kanalına konuk olan Hadise’ye; “Belçika’dan Eurovision teklifi gelse kabul eder misiniz?” sorusu geldi. Güzel şarkıcının yanıtı ise “Neden olmasın?” oldu. Ancak bu noktadan sonra ortalık karıştı.

blank

Pek çok sosyal medya kullanıcısı Hadise’yi linçlerken; Hadise’nin meslektaşı Işın Karaca’nın içine Demet Akalın kaçmış olacak ki bu konuyla ilgili yorum yapmadan duramadı. Hadise’nin bu sözlerini haber yapan bir Instagram hesabına; “Algı değiştirme oyunları… Bayılırım!” yorumunu yapan Işın Karaca güne damgasını vurdu. Birçok kişi tarafından linçlenen Hadise ise Instagrma hesabından açıklama yaparak olayın çarpıtıldığını iddia etti.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz