Demet Akalın ve Alişan’ın Programına Mahmut Tuncer “Noel Baba” Kostümüyle Katıldı: Herkese Hediye Dağıttı!

Aleyna

Haberler

31 Aralık 2020

Demet Akalın ve Alişan’ın Programına Mahmut Tuncer “Noel Baba” Kostümüyle Katıldı: Herkese Hediye Dağıttı!

Dünya çapında son yılların en sevilmeyen yılı olarak tarihe geçen 2020’nin son günündeyiz! Ülkemizde 31 Aralık saat 21’de başlayacak olan sokağa çıkma yasağı sebebiyle hepimiz evlerdeyiz.

Yılbaşı Gecesi Reyting Savaşları Yaşanacak!

İbo Show

Televizyonlarda ise yılbaşı reyting kapışmaları yaşanıyor. Hem gündüz kuşağında hem de gece kuşağında farklı kanallarda yayınlanacak olan programlarda herkesin amacı diğer programdan daha “iyi olmak”. Yılbaşı gecesinin iki sıkı rakibi var, TV8’de O Ses Türkiye Yılbaşı Özel ve Star TV’de İbrahim Tatlıses’in İbo Show’u. Iki programda da birbirinden özel konuklar ağırlanacak.

O ses türkiye

Gündüz Kuşağında da Eğlenceli Programlar Bizleri Bekliyor!

Gündüz kuşağında ise işler biraz daha çetrefilli! Bugün bütün sabah ve öğle programları şarkılı türkülü eğlenceli geçecek. Bu programlardan biri de Star TV’de yayınlanan Demet Akalın ve Alişan’ın sunmuş olduğu “Demet ve Alişan ile sabah sabah” isimli program.

Alişan

Demet Akalın ve Alişan, izleyicilere seyir zevki yaşatmak için biraz farklı bir program hazırlamışlar. Bir kere programa “boğa” getirmişler! Hayır gerçek boğa değil tabii ki, şu üzerine binen herkesi üzerinden düşürmeye çalışan boğalardan.

Noel Baba Kostümüyle Mahmut Tuncer!

Ayrıca bu ikilinin tek sürprizi bu da değil; Alişan’ın storysinde “Lord of the halay” Mahmut Tuncer’i Noel Baba kıyafeti içinde görüyoruz! Bugünün konuklarından biri olan Mahmut Tuncer, hem yılbaşına uygun olsun diye hem de farklılık olsun diye baştan aşağı kırmızıları giymiş. Sakalı bile takmış. Alişan, bu anları kendi Instagram hesabından story olarak paylaşmayı unutmamış tabii.

Mahmut Tuncer’in halay tutkusunu bilmeyen yoktur, programda Noel Baba kostümüyle halay çekmesi bizleri oldukça eğlendirir. Bakalım bugün Demet Akalın ve Alişan’ın programına Noel Baba kostümüyle katılacak olan Mahmut Tuncer bizlere nasıl sürprizler yapacak?

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz