Ebru Şallı ve Eşi Uğur Akkuş Kalpli, Kareli Yeni Yıl Pijamalarıyla Yine Loveladı! “Yeni Yılı Beklerken”

Aleyna

Haberler

31 Aralık 2020

Ebru Şallı ve Eşi Uğur Akkuş Kalpli, Kareli Yeni Yıl Pijamalarıyla Yine Loveladı! “Yeni Yılı Beklerken”

Ebru Şallı ve eşi Uğur Akkuş paylaştıkları aşk dolu karelerle herkesi mest etmeyi başarıyor. Evlendiklerinden beri mutluluklarını Instagram’dan paylaşan çift bu kez de yeni yıl storysi paylaştı. Yılbaşının olmazsa olmazı kalpli ve kareli kırmızı pijamaları da oldukça sevimliydi.

2021’e saatler kala ünlülerden fotoğraflar, yeni yıl temalı videolar gelmeye devam ediyor. Yasaktan dolayı pek çok ünlü yıl başını evinde geçirmeyi planlıyor. Yıllardır pijama, televizyon, terlik üçlüsüyle yeni yıl kutlaması esprileri yapılırdı. Bu yıl ise espri gerçek oldu!

Pek çok ünlüden yeni yıl temalı kırmızı, kareli ve kalpli pijama görselleri geldi. Bunlardan biri de Ebru Şallı ve biricik eşi Uğur Akkuş oldu!

Kalpleri Yumuşatan Evlilik

Ebru Şallı yaklaşık bir yıl önce Uğur Akkuş’la evlendi. Aşklarına bir kez de nikah memuru huzurunda imza attılar. Bu mutlu ana ait fotoğraflarını da Instagram’dan paylaştılar.

Ebru Şallı İçin Üzücü Kayıp

Mutlu evliliğinin üzerine birkaç ay geçmişti ki Ebru Şallı biricik oğlu Pars’ı lenfoma hastalığından kaybetti. Tüm hayranları, sanatçı dostları bu habere yıkıldı. En çok yıkılan da güzel anne Ebru Şallı oldu!

Aşkıyla Paylaşımlar Bitmiyor!

Ebru Hanım’ı ayakta tutan şey ise biricik eşi Uğur Akkuş oldu. Çift birbirine öyle aşık ki! Gittikleri yerlerden yaptıkları paylaşımlar da çok konuşuluyor. Herkesi lovelamayı başarıyorlar anlayacağınız!

Ünlüler camiasında akım haline gelen Kapadokya gezisini Ebru Şallı ve Uğur Akkuş çifti de yapmıştı. Yine aşk kokan fotoğraflar havada uçuşmuştu.

Yeni Yılı Beklerken Yılbaşı Temalı Fotoğraflar

Yeni yıla doğru adım adım ilerlerken Ebru Şallı ve Uğur Akkuş’tan da pijamalı storyler geldi. Çift; “Yeni yılı beklerken.” notunu düştükleri storylerde kırmızı kalpli ve kareli pijamalar giymişti. Hayranlar fotoğraflara yine mest oldu!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz