Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar Kamera Arkasında Çok Eğlendi! Gülben’in Hayali Üzerine Şakalar…

Aleyna

Haberler

31 Aralık 2020

Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar Kamera Arkasında Çok Eğlendi! Gülben’in Hayali Üzerine Şakalar…

TRT1’in fenomen dizisi Masumlar Apartmanı’nın ekranlara yansıdığı dramatik dakikaların bir de kamera arkası var! Dizinin başarılı oyuncularından Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar, dizinin koca yürekli karakteri Gülben’in son bölümdeki hayalini konuştu. Sette şakalaşmalara doyamayan Farah Zeynep Abdullah bir de Merve Dizdar’a trip attı!

Sette Eğlenceler Bitmiyor!

Masumlar Apartmanını izliyorsanız nasıl bir dramı anlattığını bilirsiniz. Ekranlara yansıyan yönünün tam aksine dizinin setinde eğlencelere, şakalaşmalara doyum olmuyor.

Geçenlerde dizinin İnci ve Esra karakterine hayat veren oyuncular Farah Zeynep Abdullah ve Esra Ruşan müzik eşliğinde çılgınlar gibi dans etmişti. “Sette sıradan bir gün.” notuyla paylaştıkları bu eğlenceli dakikaların her zaman olduğunu tahmin edebiliyoruz.

Yeni Bölümle İlgili Espriler Bitmedi!

Masumlar Apartmanı’nın son bölümü öyle bir heyecanla beklendi ki oyuncular da kendi aralarında espri yapmadan duramadı. Dizinin Safiye’si Ezgi Mola, bölümün fragmanına gelen bir espriyi aldı, üzerine de kendisi espri yaptı. Başarılı oyuncuların bu hallerini izlemek diziyi izlemekten daha büyük keyif veriyor doğrusu!

Vicdanınla Seni Baş Başa Bırakıyorum

Bu kez de şakalaşmalar Farah Zeynep Abdullah ve Merve Dizdar arasında geçiyor. Dizinin bu haftaki bölümünde Gülben’in meşhur hayaline dem vuruluyor. Gülben’in hayalinde hayatında bir kez gördüğü kişilerin bile olması ve İnci’nin olmaması Farah Zeynep’i bir hayli gücendirmiş!

Merve Dizdar, “Böyle olmasını istemezdim.” deyince Farah Zeynep de açıyor ağzını yumuyor gözünü! “Binlerce kişi var, ömründe bir kez gördüğün insan var o hayalde. Ben seni hastaneye götürmeye çalıştım mı? Yangından kurtardım mı?” sözlerine Merve Hanım’dan da “Kurtardın çok haklısın!” yakınması geliyor.

Ama Farah Zeynep’in affetmeye niyeti yok belli ki! “Vicdanınla seni baş başa bırakıyorum!” sözlerini söyleyiveriyor güzel oyuncu. Masumlar Apartmanı’nın setinde oyuncular karakterler birbirine karışmış belli ki! İşlerini o kadar severek yapıyorlar ki ki birbirleriyle şakalaşmaları da işin tatlı yanı.

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz