Demet Akalın’a Bir Darbe de Survivor’dan Geldi: Favori Yarışmacısı Onu Yüz Üstü Bıraktı!

Aleyna

Haberler

10 Haziran 2021

Demet Akalın’a Bir Darbe de Survivor’dan Geldi: Favori Yarışmacısı Onu Yüz Üstü Bıraktı!

Güzel şarkıcı Demet Akalın’ın Acun Ilıcalı yarışmalarına özel bir sevdası var! Survivor ve Masterchef yarışmalarının yeni bölümlerini kaçırmadan izleyen Demet Akalın, hatta bazı Masterchef yarışmacılarını evine ve programına davet ederek kendisine, ailesine yemekler yaptırıyor! Bu yıl da her sene olduğu gibi Survivor’u baştan sona büyük bir merakla takip eden Demet Akalın, sevdiği yarışmacıların birinden darbe yedi. Tabii bu darbe karşısında boş durmayan güzel şarkıcı Instagram paylaşımlarıyla sitemini dile getirdi.

Kavgadan Sonra Soluğu Amerika’da Aldı!

Güzel bir Amerika turundan sonra yavaş yavaş ülkeye dönmeye hazırlanan Demet Akalın, son olarak Seda Sayan’la fena bir kavgaya tutuşmuştu. Star TV’de Alişan’la programını bitiren güzel şarkıcı, yeni sezonda kendisini yerine Seda Sayan’ın sabah programı sunacağını öğrenince küplere bindi. İlk olarak Seda Sayan’ı Instagram’dan blocklayan Demet Akalın bununla da yetinmedi.

blank

Seda Sayan’a ithafen bir açıklama yapan Demet Akalın, haklı olduğundan oldukça emin: “Seni sever sayarız! 21 Mayıs 17.33’te ‘Sakın inanmayın böyle abuk subuk haberlere. Ben canlı yayın yapamam çocuklar’ diye mesaj attın, ben de ‘Sıkıntı yok’ dedim. Cuma günü program bitişi ‘Ben başlıyorum’ diye biz sormadan mesaj attın. Bizim yakıştıramadığımız ekiple ağlarken bu mesaj. Cenaze evine davulla gidilmez! Sen bunu daha iyi bilirsin, profesyonellikte her şey olur. Bu son açıklamam ama bir daha beni senle yanak yanağa göremezler. Bilgine!”

blank

Demet Akalın da Olsan Üzüyorlar!

Bu açıklamadan sonra ise Nihat Doğan, Bircan Bali, Seren Serengil ve Fatih Ürek tartışmaya dahil olarak taraflarını belli ettiler. Kavganın ardından konser için soluğu Amerika’da alan Demet Akalın, hem NYC’de hem de Miami’de oldukça güzel zamanlar geçirdi. Ancak dün Survivor’da yaşanan bir olay güzel şarkıcımızı oldukça üzdü. Ünlüler takımında yarışan İsmail; “En çok tanışmak istediğiniz ünlü” sorusuna “Dua Lipa” yanıtını verdi. Fakat İsmail’in kardeşi onunla aynı fikirde değildi! Kardeşi Demet Akalın yanıtıyla İsmail’e puan kaybettirdi.

İsmail ise “Demet Akalın yaktı beni!” diyerek sitemini dile getirdi. Amerika’da bile olsa Survivor seyretmekten geri durmayan Demet Akalın ise Instagram’dan o anları paylaşarak “Üzdün” notunu da yanına iliştirdi!

Benzer Haberler

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz